Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 04:51
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2017 » Грудень » 21 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства 2017-2018 н.р.
09:59

20 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 9-11 класів. Олімпіада об’єднала 54 учасника.

 

 

 

Переможцями стали:

9 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце – Волосик Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІ місце – Кальчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Панасюк Л.А.);

ІІ місце – Абрамчук Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Коханець Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІІ місце – Перестюк Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк В.М.);

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Гедзюк Л.В.);

ІІІ місце – Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК (уч. Омельчук Т.А.);

ІІІ місце – Палівода Тетяна, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце – Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК (уч. Нечипорук Л.В.);

ІІІ місце – Назарець Максим, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Андрощук В.Ф.)

 

10 клас

І місце – Піхотіна Олександра, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІ місце – Ковалевський Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІ місце – Крохмалюк Єлена, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце – Красовський Валентин, учень Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце – Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Панасюк Л.А.);

ІІІ місце – Черняк Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце – Кравчук Ірина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Сахарук Г.Д.);

ІІІ місце – Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк В.М.);

ІІІ місце – Зеленяк Марина, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Грицюк О.В.)

 

 

11 клас

І місце – Грицюк Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце – Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (уч. Місікова А.М.);

ІІ місце – Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.М.);

ІІІ місце – Лабаніч Василь, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (уч. Шокот В.В.);

ІІІ місце – Нікітін Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (уч. Панасюк Л.А.);

ІІІ місце – Банацька Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Архулік В.М.);

ІІІ місце – Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 453 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 3.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz