Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 22.04.2018, 03:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [211]
Оголошення [51]
Вітання [53]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [367]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [408]
Районні заходи [406]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики 2017-2018 н.р.
13:41

29 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики.

 

 

 

 

 

Переможцями стали:

 

6 клас:

ІІ місце – Лиморенко Олександр, учень Мізоцького НВК (уч. Бекеша С.В.);

ІІ місце – Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Овсійчук В.М.);

ІІ місце – Лучин Микола, учень Суємського НВК (уч. Гетманчук С.П.);

ІІІ місце – Гнатюк Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Наконечна А.А.);

ІІІ місце – Твердохліб Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Шафранська Л.Р.);

ІІІ місце – Сізон Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Селіванова І.В.);

ІІІ місце – Пасічник Михайло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Мельничук Л.О.);

ІІІ місце – Хоменко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Мирончук В.Є.);

ІІІ місце – Бабич Анна, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Грицан В.Р.);

ІІІ місце – Товстий Віталій, учень Дерманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гомонюк К.Ф.)

 

7 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Орлюк В.О.);

ІІ місце – Кінах Мирослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Шафранська Л.Р.);

ІІ місце - Кащук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Мельничук Л.О.);

ІІІ місце – Шимчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Гончар В.Я.);

ІІІ місце – Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Ткачук Л.Т.);

ІІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Горшунова Л.М.);

ІІІ місце – Іваницький Владислав, учень Мізоцького НВК (уч. Бухало С.В.);

ІІІ місце – Маслей Артем, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Орлюк В.О.);

ІІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Кондратюк В.В.)

 

8 клас

І місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гмирак Т.Я.);

ІІ місце - Мельничук Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІ місце – Гафич Євген, учень Мізоцького НВК (уч. Никитюк А.Р.);

ІІ місце – Демчук Любов, учениця Білашівського НВК (уч. Шуть Ю.А.);

ІІ місце - Дмитерчук Ірина, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Брейтер О.О.);

ІІІ місце – Тихончук Антон, учень Маломощаницького НВК (уч. Алексейчук Г.М.);

ІІІ місце – Кирилюк Оксана, учениця Бущанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Андросюк О.М.);

 

9 клас

І місце – Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Тимощук В.М.);

ІІ місце – Гнатюк Марія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Ткачук Л.Т.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІІ місце – Гуцман Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІІ місце – Чайковський Анатолій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Границька Г.О.);

ІІІ місце – Полюхович Валентина, учениця Суємського НВК (уч. Гетманчук С.П.)

 

10 клас

І місце – Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Котяй Л.В.);

ІІ місце – Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Саліванова І.В.);

ІІІ місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Галик О.М.);

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Шуть Ю.А.)

 

11 клас

І місце – Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІ місце – Дмитришина Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Вознейчук І.А.);

ІІІ місце – Ковалець Андрій, учень Здобунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Вороб’юк Ю.П.);

ІІІ місце – Касацький Олександр, учень Здолбунівської гімназії (уч. Хоманець Г.П.);

ІІІ місце – Міщук Діана, учениця Мізоцького НВК (уч. Красовська Н.М.);

ІІІ місце – Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Кацеба О.М.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1189 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz