Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 19.01.2018, 14:26
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [194]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [351]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [358]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії 2017-2018 н.р.
10:30

06 грудня 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 95 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

 

 

Переможцями стали:

7 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

ІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Лець Т.П.);

ІІ місце – Гриновецька Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Клімусь З.І.);

ІІ місце – Паріна Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Хотинчук Павло, учень Суємського НВК (уч. Дацишина Л.П.);

ІІІ місце – Мельник Владислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Дацишина Л.П.);

ІІІ місце – Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Жинчин Л.І.);

ІІІ місце – Головчак Каріна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІІ місце – Ковальчук Неоніла, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІІ місце – Шидей Валерія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Пушик Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Самолюк О.І.);

 

8 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІ місце – Климчук Соломія, учениця Мізоцького НВК (уч. Клімусь З.І.);

ІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Жинчин Л.І.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Попович Софія, учениця Мізоцького НВК (уч. Клімусь З.І.);

ІІІ місце – Дмитерчук Ірина, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Полюхович М.І.);

ІІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІІ місце – Парейко Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Самолюк О.І.);

ІІІ місце – Гураль Марія, учениця Бущанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Діхтярук Н.Р.);

 

9 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Мельник А.Б.);

ІІ місце – Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Дацишина Л.П.);

ІІ місце – Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Чура О.К.);

ІІІ місце – Полюхович Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІІ місце – Сподинюк Лілія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІІ місце – Ковальчук Ангеліна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

 

 

10 клас

І місце – Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІ місце – Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Самолюк О.І.);

ІІІ місце – Дячук Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.);

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Харченко Володимир, учень Ступнівського НВК (уч. Ковальчук Л.І.)

 

11 клас

І місце – Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Клімусь З.І.);

ІІ місце – Панасюк Богдана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Н.О.);

ІІ місце – Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Романик О.С.);

ІІІ місце – Крупецька Ніна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Самолюк О.І.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 811 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz