Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 19.01.2018, 14:16
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [194]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [351]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [358]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Грудень » 15 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії 2017-2018 н.р.
10:32

14 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів. Всього змагалося 86 учнів навчальних закладів району.

 

 

 

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії стали:

8 клас

І місце - Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІ місце – Ключко Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (уч. Грипич Н.О);

ІІ місце - Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (уч. Каштан Я.Р.);

ІІІ місце - Гурайло Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (уч. Середюк Н.В.)

ІІІ місце - Сольникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Дученко О.В).

9 клас

І місце - Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце - Піщук Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце - Ліщук Ярослав, учень Новомощаницького НВК (уч. Павловський С.М.);

ІІ місце - Ящук Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Лобкова О.А.);

ІІІ місце - Голуб Дмитро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Грицюк О.В.);

ІІІ місце - Коханець Софія, учениця Здовбицької ЗОШ І- ст. (уч. Слободянюк С.І.).

 

10 клас

І місце - Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (уч. Буцька Л.М.);

ІІ місце - Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце - Капітула Вадим, учень Ступнівського НВК (уч. Нечипорук Л.В.);

ІІІ місце - Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк В.М.).

 

11 клас

І місце - Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Кузьмицька О.С.);

І місце - Чабала Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3(уч. Грипич Н.О.);

ІІ місце - Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (уч. Місікова А.М.);

ІІІ місце - Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК (уч. Мороз І.М.);

ІІІ місце - Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І- ст. (уч. Бабарик В.Л.).

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 416 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz