Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.07.2017, 17:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2014 » Грудень » 22 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2014-2015 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2014-2015 н.р.
18:34
    20 грудня 2014 року на базі Здолбунівської гімназії, Здолбунівських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 1, № 4 та № 6 відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської олімпіади з інформатики. В олімпіаді взяли участь 41 учень із 18  ЗНЗ району.
 
  Переможці олімпіади:
 
8 клас
1. Пурик Олександр, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
2. Єгоров Ростислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Тонковид О.П.
3. Полюшко Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Тонковид О.П.
 
9 клас
1. Сергійчук Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю.І.
1. Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
2. Бухало Михайло, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Федорчук Віталій, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
 
10 клас
1. Федорук Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.
2. Жданюк Євген, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю.І.
2. Матвійчук Сергій, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Лазарчук Назарій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
3. Антонюк Іван, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
 
11 клас
1. Маринін Сергій, учень Здолбунівської гімназії, вч.Чандик Р.Й.
2. Юзьков Олег, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Стаднюк Оксана, учениця Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Самчук Влас, учень Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А.
3. Товарянський Василь, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук В.В.
3. Дзюра Максим, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Бихалець Сергій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1349 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz