Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 20.08.2017, 20:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Січень » 25 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2014/2015 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій 2014/2015 н.р.
21:16
    25 січня 2015 року на базі Здолбунівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1, № 4, № 6 та Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 50 учні ЗНЗ району.
 
Переможці олімпіади

9 клас
1. Бухало Михайло, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
2. Стецюк Віторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Куць Т.І.
2. Степанюк Вадим, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю.І.
3. Дорощук Олег, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.
3. Матюх Валентин, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук В.В.
3. Пшенечнюк Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Коружинець Г.П.
3. Грицюк В'ячеслав, учень Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.А., Омельчук Т.О.
 
10 клас
1. Жданюк Євген, учень Здолбунівської гімназії, вч. Михалко Ю.І.
1. Федорук Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.
2. Матвійчук Сергій, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
2. Капітула Дмитро, учень Ступнівського НВК, вч. Маханчук Ю.
3. Лазарчук Назарій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Нетикша К.Г.
3. Левченко Віта, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Тонковид О.П.
3. Антонюк Іван, учень Мізоцького НВК, вч. Луцюк О.В.
3. Мартинюк Дарина, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Година І.О.
3. Грищук Юрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.
 
11 клас
1. Ярошенко Анна, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Чандик Р.Й.
2. Товарянський Василь, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Александрук В.В.
2. Юзьков Олег, учень Бущанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Кондратюк Б.О.
3. Стаднюк Оксана, учениця Мізоцького НВК, вч.Луцюк О.В.
3. Грицюк Наталія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Година І.О.
3. Парфенюк Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Тонковид О.П.
3. Омельчук Назарій, учень Білашівського НВК, вч. Шуть Ю.І.
3. Бихалець Сергій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Мосійчук Ю.Д.
3. Король Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч.Ольшевська Н.О.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 952 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz