Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 19.01.2018, 14:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [194]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [351]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [358]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 29 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії 2017-2018 н.р.
13:08

28 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 86 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

 

 

 

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Семенюк Т.Ф.);

ІІ місце - Гугайло Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Ключко Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Семенюк Т.Ф.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІІ місце – Твердохліб Ірина, учениця Здолбунівської гімназії (уч.Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Климчук Соломія, учениця Мізоцького НВК (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Романюк Марія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.).

 

9 клас

І місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Галчин Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Шпітун Л.М.);

ІІІ місце – Бабич Марія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.);

ІІІ місце – Галюк Діана, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Кулік І.П.).

 

10 клас

І місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Ліщук Ірина, учениця Дерманської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Ліщук О.Т.);

ІІ місце – Яковлєва Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Бідюк Л.Ф.);

ІІІ місце – Назарук Віллі, учень Здолбунівської гімназії (уч.Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Солончук Анна, учениця Мізоцького НВК (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

 

11 клас

І місце – Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Дмитрук Олександр, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІ місце – Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Шостак Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІІ місце – Ясінська Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 727 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz