Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 04:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2017-2018 н.р.
09:06

08 грудня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики.

 

 

 

Переможцями стали:

7 клас

І місце – Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІ місце – Кінах Мирослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вч. Жильчук О.І.);

ІІ місце – Маслей Артем, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондарук Н.М.);

ІІ місце – Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Полюхович М.І.);

ІІІ місце – Шимчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (вч. Чумак О.П.);

ІІІ місце – Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІІ місце – Салійчук Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце – Монтецький Назарій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Войтановська В.М.);

ІІІ місце – Потапчук Максим, учень Білашівського НВК (вч. Грицюк С.А.);

ІІІ місце – Березовський Василь, учень Ступнівського НВК (вч. Вітрук О.П.);

ІІІ місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК (вч. Клімусь З.І.);

ІІІ місце – Михальчук Зоряна,учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Кондратюк В.В.)

 

8 клас

І місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Слободанюк О.М.);

ІІ місце – Бондар Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІ місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Мельничук П.Ф.);

ІІ місце – Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Мельничук П.Ф.);

ІІІ місце – Жадан Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Чумак О.П.)

ІІІ місце – Давидюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце – Свердлюк Анастасія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мельник Л.М.)

 

9 клас

І місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (вч. Никитюк А.Р.);

ІІ місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІ місце – Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК (вч. Вітрук О.П.);

ІІ місце – Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Кондратюк В.В.);

ІІІ місце – Волосик Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Чумак О.П.);

ІІІ місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІІ місце – Сподинюк Лілія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце – Дрозд Юрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Карпетченко В.М.);

ІІІ місце – Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вч. Жильчук О.І.);

ІІІ місце – Гуменюк Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Полюхович М.І.)

 

10 клас

І місце – Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІ місце – Слободанюк Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Войтановська В.М.);

ІІ місце – Харченко Володимир, учень Ступнівського НВК (вч. Вітрук О.П.);

ІІІ місце – Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (вч. Жильчук О.І.);

ІІІ місце – Прокопчук Софія, учениця Мізоцького НВК (вч. Федорчук Ю.О.);

ІІІ місце – Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Слободанюк О.М.);

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (вч. Грицюк С.А.)

 

11 клас

І місце – Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Чумак О.П.);

ІІ місце – Бондарчук Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рудик Н.В.);

ІІІ місце – Науменко Едуард, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце – Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Завадська О.Л.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 824 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz