Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 18.01.2019, 03:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [228]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [398]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [468]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Грудень » 22 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
10:53

21 грудня 2018 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. У ньому взяли участь 79 школярів району. Переможцями олімпіади стали 29 школярів. Зокрема,

 

7 клас

І місце - Станевич Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 (уч. Жильчук О.І.);

ІІ місце - Столярчук Маргарита, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце - Мазурок Анна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Рудик Н.В.)

 

8 клас

І місце - Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 (уч. Жильчук О.І.);

ІІ місце - Паріпа Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Рудик Н.В.);

ІІІ місце - Потапчук Максим, учень Білашівського НВК (уч. Грицюк С.А).;

ІІІ місце - Наконечний Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (уч. Карпетченко В.М.);

ІІІ місце - Возницький Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (уч. Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце - Матвійчук Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 (уч. Войтановська В.М.);

ІІІ місце - Михальчук Зоряна, Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Кондратюк В.В.);

ІІІ місце - Полюхович Богдан, учень Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Полюхович М.І.);

ІІІ місце - Березовський Василь, учень Ступнівського НВК (уч. Вітрук О.П.)

 

9 клас

І місце - Бондар Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Рудик Н.В.);

ІІ місце - Корольчук Єремій, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Крещук О.П.);

ІІІ місце - Жадан Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (уч. Чумак О.П.);

ІІІ місце - Павлюк Роман, учень П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Ковальчук Г.П.);

ІІІ місце - Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Слободенюк О.М.);

ІІІ місце - Грох Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (уч. Чумак О.П.)

 

10 клас
І місце - Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (уч. Рудик Н.В.);

ІІ місце - Вітрук Сергій, учень Ступнівського НВК (уч. Вітрук О.П.);

ІІІ місце - Хомяк Ілля, учень Мізоцького НВК (уч. Никитюк А.Р.);

ІІІ місце - Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Никитюк А.Р.);

ІІІ місце - Сподинюк Лілія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 (Кузьмицький О.С.);

ІІІ місце - Морозюк Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (уч. Скринник В.М.)

 

11 клас

І місце - Харченко Володимир, учень Ступнівського НВК (уч. Вітрук О.П.);

ІІ місце - Свирида Галина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№5 (уч. Жильчук О.І.);

ІІ місце - Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Слободенюк О.М.);

ІІІ місце - Слободянюк Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№6 (уч. Войтановська В.М.);

ІІІ місце - Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Грицюк С.А.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 232 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz