Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 03:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2017 » Листопад » 30 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 2017-2018 н.р.
17:03

30 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 75 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

 

 

 

 

8 клас

І місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Степанюк М.О.);

ІІ місце – Шершон Валерія, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІІ місце – Арефіна Владислава, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Тихончук Ангеліна, учениця Маломощаницького НВК (уч. Шелест В.М.);

ІІІ місце – Довгаль Катерина, учениця Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.)

 

9 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Хом’як Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Дацишина Л.П.);

ІІ місце – Салійчук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІ місце – Кушнірук Ірина, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІ місце – Палівода Тетяна, учениця Мізоцького НВК (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Голуб Петро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гураль К.В.);

ІІІ місце – Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Волосик Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.)

 

10 клас

І місце – Прокопчук Софія, учениця Мізоцького НВК (уч. Федорчук К.В.);

ІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІІ місце – Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІІ місце – Давидюк Соломія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Кочубей О.О.);

ІІІ місце – Величко Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІІ місце – Шеретюк Катерина, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Шеретюк Т.М.)

 

11 клас

І місце – Панасик Богдана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІ місце – Устянчук Наталія, учениця Мізоцького НВК (уч. Федорчук К.В.);

ІІ місце – Дмитришина Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.);

ІІІ місце – Грицюк Максим, учень Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Гураль К.В.);

ІІІ місце – Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Кочубей О.О.);

ІІІ місце – Кватерчук Марк, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Нечипор С.Д.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1220 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz