Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 03:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Листопад » 28 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології
13:48

27 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. В олімпіаді взяли участь 71 учень закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Біндюк Христина, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІ місце – Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Юрчак О.А.);

ІІІ місце – Корольова Мар’яна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Давидюк Марія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Шпітун Л.М.);

ІІІ місце – Овсійчук Дарина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Потапчук Максим, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Черпак Владислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.);

 

9 клас

І місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.);

ІІ місце – Кравченко Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Гершун О.В.);

ІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІ місце – Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Арефіна Владислава, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Александрук Н.В.);

ІІІ місце – Довгаль Катерина, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Мачелюк Г.М.);

ІІІ місце – Климчук Соломія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Федорчук К.В.);

ІІІ місце – Попович Софія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

 

10 клас

І місце – Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (уч. Базан Т.О.);

ІІ місце – Салійчук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Дмитришина Н.В.)

ІІ місце – Хомяк Ілля, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Мельник А.Б.);

ІІІ місце – Клим’юк Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Степанюк М.О.);

ІІІ місце – Павлюк Володимир, учень Ступнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – агроліцей» (уч. Міндал О.М.);

 

11 клас

І місце – Величко Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Лагоржевська Н.А.);

ІІ місце Кравець Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Михайлова Л.Ф.);

ІІ місце – Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії (уч. Печончик Ж.О.);

ІІ місце – Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Скрипник Н.В.);

ІІІ місце – Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Осіян Т.Л.);

ІІІ місце – Прокопчук Софія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Федорчук К.В.);

ІІІ місце – Коберник Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Притула І.І.).

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 470 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz