Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 05:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2017 » Грудень » 6 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 2017-2018 н.р.
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 2017-2018 н.р.
10:25

У вівторок, 05 грудня 2017 року, відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови на базі Здолбунівської гімназії. В олімпіаді взяли участь 77 учнів з навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів Здолбунівського району.

 

 

 

Переможцями стали:

8 клас

І місце – Янкова Марія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);

ІІ місце –Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Мірковець Г.Д.);

ІІ місце – Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (вч. Ковальчук Т.В.);

ІІ місце – Субарська Вікторія, учениця Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Корсун О.М.);

ІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Процюк О.Л.).

ІІІ місце – Сандер Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Сірочук І.В.);

ІІІ місце – Довбенко Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Карп’юк І.Г.);

ІІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Кравченко В.П.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Мельничук Н.І.).

9 клас

І місце – Баюн Марія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Ільящук Г.Я.);

ІІ місце – Головацька Єва, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Ільящук Г.Я.);

ІІ місце – Демчак Дем’ян, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК (вч. Ковальчук Т.В.);

ІІІ місце – Паламарчук Каріна,учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Марчук Н.Ю.);

ІІІ місце – Орлов Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Сидорчук Л.І.);

ІІІ місце – Ярмощук Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Луцишина К.О.);

ІІІ місце – Полюхович Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Балаушко І.С.);

ІІІ місце – Полюхович Валентина, учениця Суємського НВК (вч. Никитюк Л.А.).

10 клас

І місце – Мартинюк Вадим, учень Здолбунівської гімназії (вч. Буцька І.В.);

ІІ місце – Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Марчук Н.Ю.);

ІІ місце – Галій Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Поддубій Л.Г.);

ІІІ місце – Циркун Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Данилюк І.І.);

ІІІ місце – Романишина Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Петрук О.Т.);

ІІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Остапук Р.В.);

11 клас

І місце – Базалинська Дарія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);

ІІ місце – Калита Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);

ІІІ місце – Панасюк Богдана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Горщарук Н.М.);

ІІІ місце – Склянчук Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Панасюк О.М.);

ІІІ місце – Лобаніч Василь, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Мельничук Н.І.);

ІІІ місце – Суздальцева Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Горщарук Н.М.)

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1192 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz