У вівторок, 05 грудня 2017 року, відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови на базі Здолбунівської гімназії. В олімпіаді взяли участь 77 учнів з навчальних закладів І-ІІ та І-ІІІ ступенів Здолбунівського району.
Переможцями стали:
8 клас
І місце – Янкова Марія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);
ІІ місце –Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Мірковець Г.Д.);
ІІ місце – Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК (вч. Ковальчук Т.В.);
ІІ місце – Субарська Вікторія, учениця Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Корсун О.М.);
ІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Процюк О.Л.).
ІІІ місце – Сандер Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Сірочук І.В.);
ІІІ місце – Довбенко Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Карп’юк І.Г.);
ІІІ місце – Сальникова Юлія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Кравченко В.П.);
ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Мельничук Н.І.).
9 клас
І місце – Баюн Марія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Ільящук Г.Я.);
ІІ місце – Головацька Єва, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Ільящук Г.Я.);
ІІ місце – Демчак Дем’ян, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Остапук Р.В.);
ІІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК (вч. Ковальчук Т.В.);
ІІІ місце – Паламарчук Каріна,учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Марчук Н.Ю.);
ІІІ місце – Орлов Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Сидорчук Л.І.);
ІІІ місце – Ярмощук Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Луцишина К.О.);
ІІІ місце – Полюхович Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Балаушко І.С.);
ІІІ місце – Полюхович Валентина, учениця Суємського НВК (вч. Никитюк Л.А.).
10 клас
І місце – Мартинюк Вадим, учень Здолбунівської гімназії (вч. Буцька І.В.);
ІІ місце – Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вч. Марчук Н.Ю.);
ІІ місце – Галій Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Поддубій Л.Г.);
ІІІ місце – Циркун Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Данилюк І.І.);
ІІІ місце – Романишина Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Петрук О.Т.);
ІІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Остапук Р.В.);
11 клас
І місце – Базалинська Дарія, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);
ІІ місце – Калита Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (вч. Рачук Л.С.);
ІІІ місце – Панасюк Богдана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Горщарук Н.М.);
ІІІ місце – Склянчук Іван, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вч. Панасюк О.М.);
ІІІ місце – Лобаніч Василь, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вч. Мельничук Н.І.);
ІІІ місце – Суздальцева Ольга, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Горщарук Н.М.)
|