Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 18.01.2019, 03:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [228]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [398]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [468]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Грудень » 6 » Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
18:57

05 грудня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якій взяли участь 72 учні з 24 закладів загальної середньої освіти Здолбунівського району.

Переможцями олімпіади стали:

8 клас

І місце – Попчук Надія, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Кушнірук Т.М.);

І місце – Борейчук Станіслав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Мірковець Г.Д.);

ІІ місце – Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вчитель Богатирьова Т.В.);

ІІ місце – Коба Дарія, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Кушнірук Т.М.);

ІІІ місце – Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Панасюк О.М.);

ІІІ місце – Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Процюк О.Л.);

ІІІ місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Тимощук Г.В.);

ІІІ місце – Матвійчук Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Петрук О.Т.);

9 клас

І місце – Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Мірковець Г.Д.);

І місце – Янкова Марія-Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Рачук Л.С.);

ІІ місце – Самолюк Наталія, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Рачук Л.С.);

ІІ місце – Сандер Вадим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Сірочук І.В.);

ІІІ місце – Самчук Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (вчитель Процюк О.Л.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Мельничук Н.І.);

ІІІ місце – Каштан Вікторія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Ковальчук Т.В.);

10 клас

І місце – Піщук Максим, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Ільящук Г.Я.);

ІІ місце – Польова Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Ільящук Г.Я.);

ІІІ місце – Демчак Дем’ян, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Москалюк Дар’я, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Заборовська Ірина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (вчитель Ковальчук Т.В.);

ІІІ місце – Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Павлусь Ж.Є.);

11 клас

І місце – Галій Олександра, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Поддубій Л.Г.);

ІІ місце – Мартинюк Вадим, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Буцька І.В.);

ІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (вчитель Остапук Р.В.);

ІІІ місце – Величко Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (вчитель Петрук О.Т.).

Вітаємо переможців!

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 257 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2019 Сайт управляється системою uCoz