Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 04:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Листопад » 30 » Результати ІІ етапу Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
Результати ІІ етапу Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
13:16

29 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії. В олімпіаді взяли участь 67 учнів закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

 

8 клас

І місце – Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Корольова Мар’яна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Склянчук Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Михальчук Зоряна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (уч. Якимчук М.І.);

ІІІ місце – Свирида Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Дорощук Ольга, учениця Новомощаницького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» (уч. Павловський С.М.);

ІІІ місце – Троцюк Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Дікало Назар, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Романюк Андрій, учень Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Борейчук Станіслав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч.Семенюк Т.Ф.);

 

9 клас

І місце – Лановейчик Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Климчук Соломія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Оксенюк Дарія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.);

ІІІ місце – Ключко Дмитро, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Петровський Юрій, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Бартощук В.В.);

ІІІ місце – Широкорадюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (уч. Бучинська Г.О.);

ІІІ місце – Порейко Роман, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (уч. Савчук Т.В.);

ІІІ місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

 

10 клас

І місце – Гальчин Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Мільчик Олександр, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Салюк Л.О.);

ІІ місце – Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІ місце – Свердлюк Богдана, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.);

ІІІ місце – Назарук Марк, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІІ місце – Руда Іванна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Паламарчук Каріна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (уч. Сай Т.Г.);

ІІІ місце – Галюк Діана, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» (уч. Кулік І.П.).

 

11 клас

І місце – Шнайдер Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (уч. Гнатюк В.В.);

ІІ місце – Назарук Віллі, учень Здолбунівської гімназії (уч. Чиж Р.Г.);

ІІ місце – Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (уч. Зажицька Л.Є.).

ІІІ місце – Корольчук Василь, учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІ ст., ДНЗ (уч. Бідюк Л.Ф.);

ІІІ місце – Осік Катерина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей» (уч. Овсійчук Ю.М.);

ІІІ місце – Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Воробель О.В.);

ІІІ місце – Прокопчук Андрій, учень Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів (уч. Павлюк С.П.).

 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 370 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz