Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 19.08.2017, 00:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Листопад » 18 » Результати ІІ етапу олімпіади з трудового навчання 2015-2016 н.р.
Результати ІІ етапу олімпіади з трудового навчання 2015-2016 н.р.
20:38

      13 листопада 2015 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяли участь 36 учнів 9, 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

  Переможці олімпіади:

9 клас (обслуговуюча праця)
1. Шостак Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Юшко С.
2. Максись Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
2. Єрмолова Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.В.
3. Хомич Наталія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Лис О.Б.
 
 
9 клас (технічна праця)
1. 
Добровольський Дмитро, учень Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Коломійчева М.М.
2. Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
2. Максимчук Давид, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Нижник В.В.
2. Єгоров Ростислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Небрончук С.І.
3. Крючок Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
3. Сірман Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Скринник В.М.
3. Петренко Назарій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Федорук Ю.Т.
 
11 клас (обслуговуюча праця)
1. Довгаль Людмила, учениця Білашівського НВК, вч. Мачелюк С.В.
2. Метелко Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Шевчук В.П.
3. Новак Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Гаврилюк О.В.
 
11 клас (технічна праця)
1. 
Власюк Юрій, учень Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гончарук М.В.
2. Грабік Юрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Небрончук С.І.
2. Ковтанюк Андрій, учень Мізоцького НВК, вч. Бондарчук В.М.
3. Осіпов Павло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Нижник В.В.
3. Білецький Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Котило Т.П.
 
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1332 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 2.3/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz