Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 23.06.2017, 16:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [336]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [20]
Новини РМК
Головна » 2016 » Грудень » 22 » Результати ІІ етапу олімпіади з правознавства 2016-2017 н.р.
Результати ІІ етапу олімпіади з правознавства 2016-2017 н.р.
19:46

   21 грудня 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, в якій брали участь учні 9-11 класів. Всього 47 учасників: учнів 9-х класів – 22, 10-х-14, 11-х – 11.

Переможці ІІ етапу олімпіади 

9 клас
1. Кравчук Ірина, 
учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Сахарук Г.Д.
2. Крохмалюк Олена,учениця Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Красовський Валентин, учень Мізоцького НВК, уч. Каштан Я.Р.
3. Карпесьо Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Гульчук Л.В.
3. Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Панасюк Л.А.
3. Далобажак Наталія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.М.
3. Зеленяк Мар’яна, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч.Грицюк О.В.
3. Соляр Марія, учениця Дерманського НВК, уч. Мартинюк С.І.
3. Яцюк Соломія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.,уч., Парфенюк В.М.3. 
3. Лазоринина Анна, учениця Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Чиж О.М.
3. Давидюк Соломія, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Андрощук В.Ф.
 
 
10  клас
1. Грицюк Максим, учень Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Парфенюк А.М.
2. Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК, уч. Каштан Я.Р.
3. Лабаніч Василь, учень Золбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, уч. Шокот В.В.
3. Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Місікрва А.М.
3. Банацька Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Архулік В.М.

11 клас

1. Плакас Ірина, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Метелко Тетяна, учениця Здолбунівськрї ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Панчук О.М.
3. Корнійчук Софія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Шокот В.В.
3. Стецюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Панасюк Л.А.
3. Бідюк Оксене,  учениця Білашівського  НВК, уч. Омельчук Т.А.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 718 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz