Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 25.07.2017, 17:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2016 » Грудень » 9 » Результати ІІ етапу олімпіади з хімії 2016/2017 н.р
Результати ІІ етапу олімпіади з хімії 2016/2017 н.р
09:48

    08 грудня 2016 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади з хімії. В олімпіаді взяли участь 68 учнів 7-11 класів: 7 клас – 17, 8 клас – 14, 9 клас – 18, 10 клас – 8, 11 клас – 11.

Переможці олімпіади

7 клас

1. Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Сідорська Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Прушківська Л.Г.
2. Блошкіна Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
2. Мельник Антон, учень Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
3. Гнатюк Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
3. Демчук Любов, учениця Білашівського НВК, уч. Мачелюк Г.М.
3. Вознюк Олександр, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Осіян Т.Л.
 
8 клас
1. 
Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Мельник А.Б.
2. Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
2. Чайковський Анатолій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Полюхович Валентина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Шенюк Н.Г.
3. Статечний Сергій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Жинчин Л.І.
3. Валецький Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
3. Коломис Юлія, учениця Білашівського НВК, уч. Мачелюк Г.М.
 
9 клас
1. 
Швейда Богдан, учень Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
2. Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Прушківська Л.Г.
2. Смалець Олена, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
2. Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
3. Ткачук Віталій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, уч. Самолюк О.І.
3. Слободянюк Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Романик О.С.
3. Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Осіян Т.Л.
3. Прокопчук Софія, учениця Мізоцького НВК, уч. Клімусь З.І.
 
10 клас
1. Устянчук Наталія, 
учениця Мізоцького НВК, уч. Клімусь З.І.
2. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Романик О.С.
3. Шостак Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Шеретюк Н.О.
3. Помазова Нінель, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.

11 клас
1. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Чура О.К.
2. Лагоржевська Зоряна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Жинчин Л.І.
2. Сергійчук Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Печончик Ж.О.
3. Соловйов Павло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Прушківська Л.Г.
3. Бідюк Оксана, учениця Білашівського НВК, уч. Мачелюк Г.М.
 
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1267 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz