Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 22.08.2017, 00:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2016 » Грудень » 14 » Результати ІІ етапу олімпіади з історії 2016/2017 н.р
Результати ІІ етапу олімпіади з історії 2016/2017 н.р
17:29
   13 грудня 2016 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 78 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району: 8 клас -23, 9 клас - 23, 10 клас - 16, 11 клас - 11.
 
Переможці олімпіади
 
8 клас
1. Піщук Максим, учень Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Оніщук Ангеліна, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
3. Самійчук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Грипич Н.О.
3. Ящук Ольга, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Лобкова О.А.
3. Голуб Петро, учень Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Грицюк О.В.
3. Палівода Тетяна, учениця Мізоцького НВК, уч. Мороз І.М.
3. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Якимчук М.І.
3. Гуменюк Богдан, учень Новомидьської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Андрощук В.Ф.
 
9 клас
1. Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Пасічник Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Сахарук Г.Д.
3. Кравчук Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Сахарук Г.Д.
3. Андрощук Віталій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Якимчук М.І.
3. Пантелеймонова Дарина, учениця Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Нижник О.Ю.
 
10 клас
1. Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Кузьмицька О.С.
2. Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Рудик Ж.М.
2. Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК, уч. Мороз І.М.
3. Максись Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Архулік В.М.
3. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Архулік В.М.
3. Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Грицюк О.В.
3. Філіпова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бабарик В.Л.
 
11 клас
1. Бурка Юлія, 
учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Грипич Н.О.
2. Головацька Євгенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Мураховський Влад, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Панчук О.М.
2. Лук'янчук Мар'яна, учениця Мізоцького НВК, уч. Каштан Я.Р.
3. Сидорук Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Місікова А.М.
3. Бідюк Оксана, учениця Білашівського НВК, уч. Омельчук Т.А.
3. Грицюк В'ячеслав, учень Білашівського НВК, уч. Коломис Р.В.
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 941 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.3/3 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz