Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 15.12.2017, 09:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [189]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [344]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2015 » Грудень » 17 » Результати ІІ етапу олімпіади з історії 2015/2016 н.р
Результати ІІ етапу олімпіади з історії 2015/2016 н.р
16:59
    15 грудня 2015 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії. В олімпіаді взяли участь 80 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.
 
Переможці олімпіади
 
8 клас
1. Черняк Богдан, учень Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
2. Капітула Вадим, учень Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст., уч. Павловський С.М.
2. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Маринін М.М.
2. Хонін Михайло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Грипич Н.О.
2. Яковлєва Аліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, уч. Грипич Н.О.
3. Кравчук Назар, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Сахарук Г.Д.
3. Конончук Катерина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бабарик В.Л.
3. Андрощук Віталій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., уч. Якимчук М.І.
 
9 клас
1. Григорук Юлія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Кузьмицька О.С.
2. Семенюк Валерій, учень Мізоцького НВК, уч. Мороз І.М.
2. Денищук Вадим, учень Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст., уч. Павловський С.М.
3. Франчко Вікторія, учениця Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Яковчук Н.О.
3. Карашевич Володимир, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, уч. Шокот В.В.
3. Філіпова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Бабарик В.Л.
3. Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Рудик Ж.М.
3. Максись Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Архулік В.М.
3. Гнатюк Світлана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Архулік В.М.
 
10 клас
1.
Грицюк В'ячеслав, учень Білашівського НВК, уч. Коломис Р.В.
2. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Панчук О.М.
3. Вітрук Наталія, учениця Ступнівського НВК, уч. Нечипорук Л.В.
3. Потапчук Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Слободянюк С.І.
3. Головацька Євгенія, учениця Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.

11 клас
1. Пшенична Анна, учениця 
Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, уч. Лобкова О.А.
2. Сказько Юлія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Слободянюк С.І.
2. Войтко Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, уч. Місікова А.М.
2. Стецюк Анастасія, учениця Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., уч. Паламар Н.В.
3. Гураль Наталія, учениця Мізоцького НВК, уч. Мороз І.М.
3. Рогульчик Анастасія, учениця
Здолбунівської гімназії, уч. Буцька Л.М.
3. Довгаль Людмила, учениця Білашівського НВК, уч. Коломис Р.В.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1254 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz