Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 20.08.2017, 20:15
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Грудень » 14 » Результати ІІ етапу олімпіади з фізики 2015-2016 н.р.
Результати ІІ етапу олімпіади з фізики 2015-2016 н.р.
20:47

   15 грудня 2015 року на базі Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 97 учнів із 24 загальноосвітніх навчальних закладів району.

  Переможці олімпіади:

7 клас
1. Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Кондратюк В.В.
2. Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії, вч. Рудик Н.В.
2. Стрельчук Ярослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Чумак О.П.
3. Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК, вч. Никитюк А.Р.
3. Трофимюк Христина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк О.М.
 
8 клас
1. Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Вершицька Анастасія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Крещук О.П.
3. Андрощук Віталій, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Кондратюк В.В.
3. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК, вч. Грицюк С.А.
3. Котюк Катерина, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Мартинюк В.В.
 
9 клас
1. 
Кузьмук Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Чумак О.П.
2. Бондарчук Олександра, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Рудик Н.В.
3. Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Жильчук О.І.
3. Єгоров Ростислав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Карпетченко В.М.
 
10 клас
1. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Войтановська В.М.
2. Грицюк В'ячеслав, учень Білашівського НВК, вч. Грицюк С.А.
3. Сергійчук Вікторія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Рудик Н.В.
 
11 клас
1. Капітула Дмитро, учень Ступнівського НВК, вч. Вітрук О.П.
2. Сподинюк Василь, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
3. Нагайська Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
3. Антонюк Іван, учень Мізоцького НВК, вч. Федорчук Ю.О.
 
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1148 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz