Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 17.08.2017, 14:40
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Результати ІІ етапу олімпіади з фізики 2014-2015 н.р.
Результати ІІ етапу олімпіади з фізики 2014-2015 н.р.
18:41
    12 грудня 2014 року на базі Здолбунівської гімназії відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. В олімпіаді взяли участь 94 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

  Переможці олімпіади:
 
7 клас
1. Кардаш Андрій, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк О.М.
2. Слободянюк Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Войтановська В.М.
3. Корольчук Василь, учень Білашівського НВК, вч. Грицюк С.А.
3. Антонюк Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
3. Фалько Денис, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Карпетченко В.М.
 
8 клас
1.
Ромашко Олександр, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч. Жильчук О.І.
2. Бондарчук Олександра, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Рудик Н.В.
3. Ковалець Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Чумак О.П.
3. Обідовська Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
 
9 клас
1. Кіпранишин Максим, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Войтановська В.М.
2. Величко Павло, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Чумак О.П.
2. Пашко Олеся, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Слободянюк О.М.
3. Дацишина Ольга, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Кондратюк В.В.
3. Гарасюк Анюта, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ст., вч.Сілідуєва М.А.
3. Лазар Сюзана, учениця Миротинської ЗОШ І-ІІ ст., вч.Нижник Н.А.
3. Лук'янчук Мар'яна, учениця Мізоцького НВК, вч. Федорчук Ю.О.
 
10 клас
1. Нагайська Анастасія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
2. Іванець Євгеній, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Карпетченко В.М.
3. Орлов Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч.Чумак О.П.
3. Косік Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч.Жильчук О.І.

11 клас

1. Никитюк Діана, учениця Мізоцького НВК, вч. Никитюк А.Р.

2. Тищенко Дарина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Скринник В.М.

3. Блажко Максим, учень Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бондарук О.М.

3. Павловська Людмила, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.

 


 

Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1450 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 3.7/6 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz