Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 18.10.2018, 07:47
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [211]
Оголошення [57]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [382]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [417]
Районні заходи [441]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [10]
Новини РМК
Головна » 2018 » Березень » 26 » Результати І (районного) етапу обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»
Результати І (районного) етапу обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»
12:47

 

 

ВІТАЄМО !

 

 

 

3 клас

 

І місце– Мосійчук Вікторія, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІ місце – Усач Тіна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (уч. Гриб В.В.)

ІІ місце – Корольчук Анна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІІ місце – Середюк Ліза, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(уч. Левченко Г.М.)

ІІІ місце – Блащук Соломія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Василишин І.А.)

ІІІ місце - Телюшенко Назарій, учень Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

(уч. Левченко Г.М.)

 

4 клас

 

І місце – Кужель Емма, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

ІІ місце - Охримчук Арсеній,учень Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІст., ДНЗ

(уч. Круглик Т.В.)

ІІ місце - Теребійчук Ніна, ученицяКопитківської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Місюра І.В.)

ІІ місце - Косюга Ніна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Василюк Н.В.)

ІІІ місце - Власюк Євгенія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Лахман Н.М.)

 

5 клас

І місце - Момотюк Юрій, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

(уч. Прокопчук О.Д.)

ІІ місце - Фридрих Катерина, учениця Дерманського НВК «ЗОШ І-ІІІст. –

ДНЗ» (уч. Нечипорук Т.М.)

ІІ місце - Кобилянська Юлія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

(уч. Джус Г.М.)

ІІ місце - Корольчук Ельміра, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІІ місце - Літвінчук Альберт, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

(уч. Прокопчук О.Д.)

ІІІ місце - Хомич Ірина, учениця Гільчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Фесюк Н.Р.)

 

6 клас

 

І місце - Кужель Вікторія, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

ІІ місце - Гальчук Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Сірик Н.Д.)

ІІ місце - Василевська Катерина, ученицяЗдолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІІ місце - Юрчук Владислава, ученицяЗдолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Романчук Р.В.)

ІІІ місце - Трофімчук Руслана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІІ місце - Кибукевич Лія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІІ місце - Ціцюра Марина, учениця П’ятигірської ЗОШ І-ІІ ст.

(уч. Мельник О.В.)

ІІІ місце - Федорова Юліана, учениця Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Місюра І.В.)

ІІІ місце - Малиновська Маша, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Сірик Н.Д.)

ІІІ місце - Коломис Аліна, учениця Білашівського НВК: ЗОШ І-ІІІст., ДНЗ

(уч. Круглик Т.В.)

ІІІ місце - Шевчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Лахман Н.М.)

 

7 клас

 

І місце - Хомяк Богдана, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ст.

(уч. Кособуцька Н.Ю.)

І місце - Головчак Каріна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІ місце - Гусарук Маргарита, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІІ місце - Ковальчук Неоніла, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Гарасимчук Р.Р.)

ІІІ місце - Бруцька Вікторія, ученицяГлинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

ІІІ місце - Казмірчук Тетяна, учениця Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.

(уч. Юрчук К.Б.)

 

8 клас

 

І місце - Медведь Ілля, учень МізоцькогоНВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Лахман Н.М.)

І місце - Кибукевич Веніамін, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

(уч. Прокопчук О.Д.)

ІІ місце - Ярошик Яна, учениця Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

ІІ місце - Петровський Юрій, учень Глинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

ІІ місце - Корольчук Єремій, учень Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІІ місце - Остап’юк Олександра, учениця Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Гарасимчук Р.Р.)

ІІІ місце - Дудяк Владислав,учень Дерманського НВК «ЗОШ І-ІІІст. –

ДНЗ» (уч. Нечипорук Т.Л.)

 

9 клас

 

І місце - Хомяк Ілля, учень Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. (уч. Кособуцька Н.Ю.)

ІІ місце - Приходько Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІ місце - Омельчук Наталія, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Лахман Н.М.)

ІІ місце - Головчак Ірина, ученицяСпасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІІ місце - Кардаш Віка, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

(уч. Мельник І.Я.)

ІІІ місце - Павлюк Володимир, ученьСтупнівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –

Агротехнічний ліцей» (уч. Павлюк Л.А.)

 

10 клас

 

І місце - Котюк Жанна, учениця Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст.

(уч. Щиглевська Г.К.)

ІІ місце - Татарик Дарина, учениця Мізоцького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ліцей»

(уч. Лахман Н.М.)

ІІІ місце - Стеблюк Іванна, ученицяГлинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»

(уч. Загалевич І.С.)

 

11 клас

 

І місце - Філіппова Руслана, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Кендись Вікторія, ученицяЗдолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІІ місце - Тихончук Ярослав, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 139 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz