Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 22.08.2017, 11:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2014 » Березень » 3 » Проведено огляд-конкурс читців-декламаторів і юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!»
Проведено огляд-конкурс читців-декламаторів і юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській!»
17:13

   26 лютого 2014 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 було проведено огляд-конкурс читців-декламаторів і юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам'яті людській !», у якому взяли участь 37 учнів із навчальних закладів району.

        Переможцями конкурсу стали:

серед учнів міських закладів та закладів нового типу


/молодша вікова категорія/

І місце – Федуш Василь /Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей», керівник Овсійчук Р.А./;

ІІ місце – Опалько Анастасія /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вчитель Ковальчук Л.Є./;

ІІ місце – Бобрик Максим /Ступнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – агротехнічний ліцей», учитель/.  

 серед учнів міських закладів та закладів нового типу

/старша  вікова категорія/

І місце – Шимкуте Юлія /Здолбунівська гімназія, учитель Шевцова Р.В./;

І місце – Косік Марко /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, учитель Бурець Т.Б./ ;

ІІ місце – Петрук Олександр /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, учитель Пославська Л.М./;

ІІ місце – Горчак Ольга / Мізоцький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей», керівник Поліщук Н.В./;

ІІІ місце – Мануйлик Костянтин  /Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, вчитель Савчук Н.П./

серед учнів сільських загальноосвітніх шкіл

/молодша вікова категорія/

І місце –  Головай Зоряна / Новомощаницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, учитель Козік С.М./;

серед учнів сільських загальноосвітніх шкіл

/старша  вікова категорія/

І місцеЗелінська Анна /Миротинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, учитель Добровольська Л.М./;

ІІ місце – Боярчук Олександра /Здовбицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Румак Л.М./;

ІІ місце – Фацак Іванна /Будеразька  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Бабич С.Й./;

ІІІ місце – Овчарук Тимофій /Копитківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Кучер М.П./;

ІІІ місце – Стецюк Олена /Суємська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, учитель  Антонюк /.

серед юних авторів

І місце – Жемга Ірина / Білашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Омельчук Т. /;

ІІ місце – Стецюк Вікторія /Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва, керівник Денищук І.П./;

ІІ місце – Руда Людмила /Дерманський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»;

ІІІ місце – Остапчук Наталія / Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва, керівник Бржечка Ю.Р./;

ІІІ місце – Кушнірук Ірина / Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, учитель Кравець Г.П. /.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 654 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz