Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 19.10.2017, 02:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [340]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [310]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2017 » Березень » 29 » Проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування»
Проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування»
18:06

    27 березня 2017 року на базі Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 було проведено ІІ етап олімпіади «Юне обдарування» серед учнів 4-х класів району з математики, української мови, природознавства, у якій взяли участь 65 школярів.

Переможцями олімпіади стали:

З української мови:

І місце – Шарафан Андрій учень Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №3, уч. Кондратюк С.В..

ІІ місце – Метевич Валерія, учениця Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №1, уч. Горошко Н.В..

ІІ місце – Борисовець Марія, учениця  Здолбунівської ЗОШ I ступеня №7, уч. Табачук Л.М.

ІІ місце – Лата Максим, учень Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №6, уч. Була Н.П.

ІІІ місце – Воловнік Анастасія, учениця  Уїздецької ЗОШ I- III ступенів, уч. Гончарук М.П.

ІІІ місце – Лобко Анна, учениця Глинської ЗОШ I- III ступенів, уч. Розгон І.М.

З математики:

І місце – Мельничук Євгеній, учень Івачківської ЗОШ I- II ступенів, уч. Лис Л.В.

ІІ місце – Самков Олександр, учень  Здолбунівської гімназії, уч. Зуйкова С.О.

ІІ місце – Дученко Іван, учень Здолбунівської ЗОШ I ступеня №7, уч. Табачук Л.М.

ІІІ місце – Мацюк Наталія, учениця Дерманського НВК, уч. Кришиха Г.І..

ІІІ місце – Маховська Євгенія, учениця  Здолбунівськлї ЗОШ I- III ступенів №3, уч. Бояр Г.В.

ІІІ місце – Боричевський Микола, учень  Мізоцького НВК, уч. Овдіюк Г.П.

ІІІ місце – Юрчук Артур, учень Орестівської ЗОШ I ступеня, уч. Сизюк О.Л.

З природознавства:

І місце – Коломис Юлія, учениця Мізоцького НВК, уч. Бондарчук Г.М.

ІІ місце – Скок Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №6, уч. Мельник Ю.В.

ІІ місце – Коружинець Олеся, учениця Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №3, уч. Решко Т.В..

ІІІ місце – Омельчук Олександр, учень Здовбицької ЗОШ I- III ступенів, уч. Дрозд Н.Р.

ІІІ місце – Нижник Михайло, учень Здолбунівської гімназії, уч. Зуйкова С.О.

ІІІ місце – Заховайко Арсен, учень Здолбунівської ЗОШ I ступеня №7, уч. Табачук Л.М.

ІІІ місце – Полховський Іван, учень Здолбунівської ЗОШ I- III ступенів №1, уч. Юрчак О.А.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 307 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 4.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz