Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 25.04.2018, 17:22
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [211]
Оголошення [51]
Вітання [55]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [368]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [408]
Районні заходи [407]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2018 » Квітень » 2 » Проведено 2 етап олімпіади «Юне обдарування – 2018»
Проведено 2 етап олімпіади «Юне обдарування – 2018»
15:39

ВІТАЄМО !

Із метою виявлення, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів 4-х класів 31 березня 2018 року на базі Здолбунівської ЗОШ IIII ст.№6 проведено 2 етап олімпіади «Юне обдарування – 2018» з української мови, математики, природознавства.В олімпіаді взяли участь 65 четвертокласників із 26 загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Журі підвело підсумки олімпіади та визначило переможців:

з української мови

  1. Нечипорук Іванна - Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №6 (вч. Сірман Л.В.) – І місце.
  2. Семенюк Дана - Здолбунівська гімназія (вч. Ясен Т.А.) – ІІ місце.
  3. Веремейчик Вікторія - Мізоцький НВК (вч. Устянчук Л.В.) – ІІ місце.
  4. Шевчук Аліна - Здовбицька ЗОШ IIII ст. (вч. Жванська Л.М.) – ІІ місце.
  5. Лазько Євгенія - Здолбунівська ЗОШ I ст. №7 (вч. Максимчук Л.Є.) – ІІІ місце.
  6. Карпінська Віталія - Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №4 (вч. Василюк Н.В.) – ІІІ місце.
  7. Кальчук Микола – Дерманський НВК (вч. Каменяка І.І.) – ІІІ місце.

з математики

  1. Мартинчук Христина - Мізоцький НВК (вч. Устянчук Л.В.) –І місце.
  2. Казмірчук Вадим – Білашівський НВК (вч. Шуть Т.І.) – ІІ місце.
  3. Голинський Роман – Гільчанський НВК (вч. Дячук М.Д.) – ІІ місце.
  4. Германюк Анна - Ступнівський НВК (вч. Шелест Л.В.) – ІІ місце.
  5. Малейчик Роман - Спасівська ЗОШ IIII ст. (вч. Бандюк В.О.) – ІІІ місце.
  6. Мельник Михайло - Здовбицька ЗОШ IIII ст. (вч. Димчук А.О.) – ІІІ місце.

зприродознавства

  1. Клиновий Захар - Здовбицька ЗОШ IIII ст. (вч. Димчук А.О.) – І місце.
  2. Голуб Ангеліна - Кунинська ЗОШ III ст. (вч. Петришина Л.В.) – ІІ місце.
  3. Романюк Анна - Здолбунівська гімназія (вч. Ясен Т.А.) – ІІ місце.
  4. Красовська Юліана - Мізоцький НВК (вч. Каліш О.С.) –ІІІ місце.
  5. Нагорна Вікторія -Здолбунівська ЗОШ IIII ст. №3 (вч. Решко Т.В.) – ІІІ місце.
  6. Кость Юра - Здолбунівська ЗОШ I ст. №7 (вч. Мінець Н.О.) – ІІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 144 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz