Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації П`ятниця, 20.07.2018, 19:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [211]
Оголошення [51]
Вітання [56]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [380]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [413]
Районні заходи [431]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Головна » 2018 » Червень » 1 » проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»
15:48

ВІТАЄМО !

З метою пропаганди та популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму з 19 квітня по 31 травня 2018 року був проведений ІІ етап обласного конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Переможцями визнано і нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району за напрямами:

«художнє різьблення по дереву»

Синицького Назара, вихованця Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«художня вишивка»

Семенчука Дмитра, учня Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (ІІІ місце);

Власюк Анастасію, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

«народна лялька»

учасників студії дизайнуЗдолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«вироби з тіста»

Федуш Катерину, вихованку Мізоцького будинку школярів та молоді (ІІІ місце);

«вишивка,ткацтво бісером»

Бездіжну Наталію, ученицю Білашівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад (ІІ місце);

«вироби з соломки»

учасників зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

«паперопластика, оригамі»

учасників гуртка «Паперопластика» Здолбунівської районної станції юних техніків (ІІ місце);

учасників зразкової студії образотворчого мистецтва «Палітра» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

«вітражний розпис»

Доєнко Світлану, СалійчукАнну, вихованок студії декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);

«художнє плетіння, ткацтво»

учасників гуртка «Квілінг» Здолбунівської районної станції юних техніків (ІІІ місце);

«ізонитка»

Широкорадюк Вікторію, вихованку Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (І місце);

«плетіння з паперових трубочок»

Мосейчук Тетяну, Дудіч Анастасію, вихованок Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІ місце);

учасників студії дизайну Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

«джгутова філігрань»

учасників студії «Чарівниця» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва (ІІІ місце);

«печворк, кінусайга»

Соцьку Олену, вихованку Мізоцького будинку школярів та молоді (ІІІ місце).

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 46 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz