Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 26.09.2017, 13:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [303]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
Головна » 2015 » Квітень » 2 » Про підсумки ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2015»
Про підсумки ІІ етапу олімпіади «Юне обдарування – 2015»
17:53

    28 березня 2015 року на базі Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №6 проведено ІІ етап учнівської олімпіади «Юне обдарування – 2015», у якій взяли участь 55 учнів 4 класів. 

      Переможцями олімпіади стали:

Українська мова

1 місце - Шолот Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №6, вч. Кокоч Н.А.

2 місце - Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК, вч. Гончарук Т.В.

2 місце - Полтавська Наталія, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Кротюк Н.Б.

3 місце - Моргун Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №1, вч. Волосик Т.О.

3 місце - Салюк Вікторія, учениця Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №4, вч. Левченко Г.М.

3 місце - Бондар Тетяна, учениця Бущанської ЗОШ  I – III ст., вч. Савчук Н.Р.

Математика

1 місце - Голуб Катерина, учениця Здолбунівської гімназії, вч. Кротюк Н.Б.

2 місце - Свирід Андрій, учень Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №1, вч. Волосик Т.О.

2 місце - Смірнов Богдан, учень Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №4, вч. Левченко Г.М.

3 місце - Біндюк Христина, учениця Здолбунівської ЗОШ I  ст. №7, вч. Панасюк Л.В.

3 місце - Березовський Василь, учень Ступнівського НВК, вч. Миронюк Л.А.

3 місце - Іваницький Владислав, учень Мізоцького НВК, вч. Гончарук Т.В.

3 місце - Литвак Віталій, учень Здовбицької ЗОШ I – III ст., вч. Сокол З.Ю.

«Я і Україна»

1 місце - Васькевич Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №3, вч. Решко Т.В.

2 місце - Дікал Назар, учень Здолбунівської гімназії, вч. Кротюк Н.Б.

2 місце - Овсійчук Дарина, учениця Мізоцького НВК, вч. Гончарук Т.В.

3 місце - Хабатюк Катерина, учениця Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №6, вч. Степанчук Т.В.

3 місце - Процюк Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ I – III ст. №4, вч. Капустинська Л.П.

3 місце - Мельник Владислава, учениця Здолбунівської ЗОШ I  ст. №7, вч. Панасюк Л.В.

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 639 | Додав: zdosvita | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz