Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 19.12.2018, 04:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [224]
Оголошення [59]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [396]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [424]
Районні заходи [466]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [14]
Новини РМК
Головна » 2018 » Листопад » 18 » ХІХ Міжнародний конкурс із української мови імені Петра Яцика
ХІХ Міжнародний конкурс із української мови імені Петра Яцика
15:20

17 листопада 2018 року на базі Здовбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ХІХ Міжнародний конкурс із української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 113 учнів 5-11 класів.

Переможцями конкурсу стали 25 учасників, а саме:

 

5 клас

І місце – Лазько Євгенія, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Дученко О.В.).

ІІ місце – Остроголова Вероніка, учениця Здолбунівської гімназії (учитель Павловська Н.Б.).

ІІІ місце – Голуб Ангеліна, учениця Кунинської ЗОШ І-ІІ ступенів (учитель Драчук О.В.).

ІІІ місце – Охримчук Арсеній, учень Білашівського НВК (учитель Круглик Т.В.).

6 клас

І місце – Нижник Михайло, учень Здолбунівської гімназії (учитель Шевцова Р.В.).

ІІ місце – Рачковська Ангеліна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (учитель Ющак Е.Р.).

ІІІ місце – Дученко Іван, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Дученко О.В.).

7 клас

І місце - Гришутіна Вікторія, учениця Мізоцького НВК (учитель Кремінська Т.А.).

ІІ місце – Семенюк Діана, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Павловська Н.Б.).

ІІІ місце – Бондар Ілона, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Бурець Т.Б.).

ІІІ місце - Орлова Софія, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Колбасова А.В.).

8 клас

І місце – Андрієш Валерія, учениця Мізоцького НВК (учитель Поліщук Н.В.).

ІІ місце – Голуб Катерина, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Кельніч Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Бурець Т.Б.).

ІІІ місце - Тонковид Олександра, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Савчук Н.П.).

9 клас

І місце - Панасюк Марія, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (учитель Парфенюк А.А.).

ІІ місце – Гордійчук – Бурдіна Христина, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Шевцова Р.В.).

ІІІ місце – Бондар Діана, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Кравченко Т.К.).

10 клас

І місце - Кот Тетяна, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Колбасова А.В.).

ІІ місце – Дученко Андрій, учень Здолбунівської гімназії (вчитель Колбасова А.В.).

ІІІ місце – Салійчук Анна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Осік Ж.І.).

  • місце – Чекеренда Юлія, учениця Гільчанського НВК (учитель Стецюк І.Р.).

11 клас

І місце – Шолудько Віктор, учень Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Сидорук Н.Д.).

ІІ місце – Хандрук Анастасія, учениця Здолбунівської гімназії (вчитель Дученко О.В.).

ІІІ місце – Сторчак Тетяна, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 (учитель Цехановська А.С.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Районні заходи | Переглядів: 221 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz