Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 18.10.2018, 07:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [211]
Оголошення [57]
Вітання [59]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [275]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [382]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [417]
Районні заходи [441]
Новини закладів освіти [22]
НУШ [10]
Новини РМК
Головна » 2018 » Березень » 26 » ІІІ командне місце у обласних змаганнях з судномодельного спорту
ІІІ командне місце у обласних змаганнях з судномодельного спорту
14:10

ВІТАЄМО !

 

23-24 березня 2018 року комунальним закладом «Рівненський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» було проведено відкриті обласні змагання учнівської молоді з судномодельного спорту (моделі 600 мм).

У змаганнях взяли участь 8 команд: Березнівського, Гощанського, Дубенського, Здолбунівського, Рокитнівського районів, міст Дубна та Рівного. 27 учасників змагались в одинадцяти класах:

модель класу ЕК-600 – модель військового корабля;

модель класу ЕН-600 – модель цивільного судна;

модель класу F2-U – радіокерована модель фігурного курсу;

модель класу ЕL-600 – модель підводного човна;

модель класу ЕХ-600 – самохідні моделі вільної конструкції;

модель класу F3-Е – радіокерована модель вільної конструкції для швидкісного фігурного курсу;

модель класу F4-С – пластикові копійні радіокеровані моделі, які проходять стендовий та ходовий залік;

модель класу F4-А – пластикові копійні радіокеровані моделі, які проходять ходовий залік;

модель класу ЕКО-Standart – модель для кільцевих гонок;

модель класу ЕКО-mini – модель для кільцевих гонок;

модель класу F-МБ – вільно сконструйована швидкісна модель з гребним гвинтом та електродвигуном, оснащена голкою і повітряною кулею.

Команду Здолбунівського району представляли гуртківці Здолбунівської районної станції юних техніків у складі: Кірієвського Дениса, Ковальчука Івана, Фішера Дмитра (керівник команди Федорук Юрій Олександрович).

За ходовими заліками моделей наші гуртківці здобули призові місця у таких класах:

Кірієвський Дениис:

  • модель класу F3-Е – ІІІ місце;
  • модель класу F4-С - ІІІ місце;
  • модель класу ЕКО-mini - ІІ місце;

Фішер Дмитро:

  • модель класу F2-U - ІІІ місце;
  • модель класу F4-А - І місце;

За підсумками змагань команда Здолбунівської юних техніків посіла ІІІ командне місце.

http://zdolbsut.at.ua/news/iii_komandne_misce_u_oblasnikh_zmagannjakh_z_sudnomodelnogo_sportu/2018-03-27-108

 

Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 87 | Додав: sasha130380 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz