Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 17.10.2017, 13:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [340]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [400]
Районні заходи [310]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
Новини » Архів матеріалів
   У  розділі «Тести-2009» сайту УЦОЯО розміщено методичні рекомендації щодо підготовки до зовнішнього оцінювання з іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська).
Рекомендації містять такі розділи:
- Що потрібно знати про тест з іноземної мови
- Як довго триває тест
- ... Читати далі »
Категорія: Про ЗНО | Переглядів: 1999 | Дата: 10.01.2009 | Рейтинг: 5.0/2 | Коментарі (0)

   З грудня 2008 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти працює комп'ютерне тренувальне тестування (КТТ) з української мови та літератури, математики, історії України, фізики, хімії, біології та географії.  Пройти тестування
... Читати далі »
Категорія: Про ЗНО | Переглядів: 4467 | Дата: 10.01.2009 | Рейтинг: 3.3/6 | Коментарі (3)

Східний гороскоп на 2009 рік
  Настає Новий 2009 рік Земного Бика, почнеться він 29 січня. В цілому, роботи в цей рік у всіх буде багато, але завзятість, уміння і терпіння приведуть до того, що справи зрушаться і налагодяться практично для всіх знаків.
ЩУР
  Завантаженість і повне занурення в роботу не дозволяє вам знаходити багато часу для коханої людини - а даремно ... Читати далі »
Категорія: Цікавинки | Переглядів: 1862 | Дата: 10.01.2009 | Рейтинг: 5.0/1 | Коментарі (0)

 На порталі розміщена інформація про вузи України . Переглянути

 Перелік вищих навчальних закладів, які отримали ліцензії Міністерства 
 освіти і науки. Переглянути
Категорія: Абітурієнту | Переглядів: 8459 | Дата: 09.01.2009 | Рейтинг: 4.3/3 | Коментарі (1)

Вітаємо !
Призерів конкурсу "Колосок - 2008", які будуть нагороджені сертифікатами "Золотий колосок"< ... Читати далі »
Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 10574 | Дата: 04.01.2009 | Рейтинг: 4.0/28 | Коментарі (10)

  В документі розміщено інформацію про умови  вступу до Рівненських вузів у 2009 році (перелік предметів) - скачати.
Категорія: Абітурієнту | Переглядів: 2041 | Дата: 04.01.2009 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)


1. Приходька Петра 6 клас, Здолбунівська гімназія, вч. Шевцова Р.В. - 1 місце


Категорія: Наші досягнення | Переглядів: 1242 | Дата: 30.12.2008 | Рейтинг: 4.0/1

Категорія: Вітання | Переглядів: 3671 | Дата: 27.12.2008 | Рейтинг: 4.7/3

КЕНГУРУ СКЛИКАЄ ДРУЗІВ!
Левеня!!!

Розпочинається реєстрація учасників Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" та "Левеня" в 2009 році.

Листом Міністерства освіти і науки України №1/9-752 від 17.11.2008 року затверджено Правила орг ... Читати далі »
Категорія: Оголошення | Переглядів: 2232 | Дата: 23.12.2008 | Рейтинг: 3.8/4

Сайти (умови прийому) у 15 найпопулярніших вузів України - скачати

Категорія: Абітурієнту | Переглядів: 1336 | Дата: 23.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

8 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
2. Денищук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
3. Шаєвська Анна, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
9 клас
1. Назарчук Оксана, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч.Нетикша Т.Л.
2. Заяць Назар, Глинська ЗОШ І-ІІІ ст, вч. Москалець О.Б.
3. Ярцева Юлія, Здолбунівська гімназія, вч. Шмендель А.В.
3. Щерба Вікторія, Пятигірська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Безсмертна Н.Г.
... Читати далі »
Переглядів: 1345 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 4.5/2

8 клас
1. Ткачук Віталій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Петрук О.Т.
2. Григоріадіс Юлія, Мізоцький НВК, вч.Ковальчук Т.В.
3. Мартинюк Ірина, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Корсун О.М.
3. Козиренко Марія, Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Єнич Н.А.
9 клас
1. Яскал Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Плем'янник Л.М.
2. Якимчук Наталія, Кунинська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Андрощук
2. Александрук, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Мельничук Н.І.
3. К ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1730 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 1.0/1

8 клас
1. Ящук Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р.В.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Павлуськ Ж.Є.
2. Денищук Тетяна, Здолбунівська гімназія, вч. Павлуськ Ж.Є.
3. Гарань Олександр, Здолбунівська гімназія, вч. Гоменюк Н.В.
9 клас
1. Лелякова Ірина, Здолбунівська гімназія, вч. Гаврилюк Т.Ю.
2. Яскал Марія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Плем'янник Г.М.
3. Гринюк Людмила, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Остапук Р ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2048 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0

7 клас
1. Чеховська Юлія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Ющак Є.Р.
2. Ткачук Владислав, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч.Ковальчук Л.Є.
3. Гомонюк Антоніна, Здолбунівська гімназія, вч. Колбасова А.В.
8 клас
1. Українець Маргарита, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. вч. Бишук Л.С.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч.Талабська
3. Ковальчук Богдан, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Демчук О.Л.
9 клас
1. Нестерчук Іванна, Здолбунівська ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 2590 | Дата: 22.12.2008 | Рейтинг: 4.0/4

8 клас
1. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Михалко Ю.І.
2. Якимюк Світлана, Гільчанська ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Година І.О.
3. Шульц Сергій, Будеразька ЗОШ І-ІІІ ст., Мосійчук Ю.Д.
9 клас
1. Куць Ігор, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Куць Т.І.
2. Шехерев Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Коружинець г.П.
3. Германюк Богдан, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
10 клас
1. Антонюк Євген, Мізоцький НВК, вч. Луцюк О.В.
2. Рудик Вален ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1293 | Дата: 14.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

8 клас
1. Галик Андрій, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Мельничук П.Ф.
2. Петришин Владислав, Здолбунівська гімназія, вч. Рудик Н.В.
3. Коломис Любов, П"ятигірська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Денисюк Л.Ф.
9 клас

10 клас
1. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Романишин О.М.
2. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
3. Капітула Сергій, Ступнівський НВК, вч. Вітрук О.П.
11 клас
1. Синяк Андрій ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1616 | Дата: 08.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

9 клас
1. Левчук Надія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковська С.Й.
2. Шевчук Ольга, Здолбунівська гімназія, вч. Буцька Л.М.
3. Якубовська Анастасія, Білашівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Коломис Р.В.
10 клас
1. Ковальчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Панасюк Л.А.
2. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Літковська С.Й.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Самкова Г.О.
3. Ушинська Анастасія, Здолбунівська г ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1912 | Дата: 07.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

9 клас
1. Масло О.С., Спасівська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гаврилюк В.М.
2. Горошко Максим, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Самкова Г.О.
2. Германюк Д.В., Старомощаницька ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шелест О.К.
3. Маркоч Олена, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Архулік В.М.
3. Клімусь К.С., Мізоцький НВК, вч. Мороз І.М.
10 клас
1. Скрипник М.М., Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Слободянюк С.І.
2. Черняк С.В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Панчук О.М.
2. Капіту ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1609 | Дата: 07.12.2008 | Рейтинг: 4.0/1

10 клас
1. Демчук Тарас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.
2. Шидловський Богдан, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
3. Мікліна В., Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
11 клас
1. Тітарчук Олександр, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Кісільчук А.М.
2. Герасимчук Ігор, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Бернацький В.Р.
3. Йоган Анастасія, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вч. Декальчук М.В.
4. Дем"янчук Мар"яна, ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1157 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 0.0/0

7 клас
1. Гнатюк Ірина, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Рижук Олександр, Івачківська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Зінчук Н.П.
2. Гуменюк Яна, Новомильська ЗОШ І-ІІ ст., вч. Шпітун Л.М.
3. Кушнір Володимир, Уїздецька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Гедзюк Л.В.
3. Шевчук Олександр, Здовбицька ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.
3. Мельник Михайло, Мізоцький НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
8 клас
1. Кубович Іван, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
2. Новіцька М., ... Читати далі »
Категорія: Результати олімпіад | Переглядів: 1597 | Дата: 04.12.2008 | Рейтинг: 5.0/1

« 1 2 ... 89 90 91 92 »
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz