Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 24.10.2017, 10:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [345]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [401]
Районні заходи [314]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
2012 -2013 навчальний рік

ІІІ етап(обласний) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце - Шмендель Марта, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, вч.Павловська Н.Б.
ІІІ місце - Панасюк Богдана, учениця 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Слободенюк Н.Т.
ІІІ місце - Гомонюк Антоніна, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, вч.Колбасова А.В.

ІІІ етап(обласний) XIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


ІІ місце - Ємельянова Ксенія, учениця 7 класу Здолбунівської гімназії, вч.Шевцова Р.В.
ІІ місце - Шмендель Марта, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, вч.Павловська Н.Б.

Фінальний етап VII Всеукраїнського турніру юних географів
ІІ місце 
у складі команди Рівненської області:
Гнатюк Ірина, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
Шевчук Олександр, учень Здовбицької ЗОш І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.

Обласний етап  Всеукраїнського турніру юних фізиків

ІІІ місце
команда у складі:
Бойка В'ячеслава, учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч.Бондарук О.М.
Степанюка Олександра, учня Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 , вч. Кузьмицький О.С.
Яремчук Юлії, учениці  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Карпетченко В.М.
Ляшненка Миколи, учня Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Кузьмицький О.С.

Обласний етап  ХХ Всеукраїнського турніру юних хіміків
ІІ місце
команда у складі:
Гайдичук Олени, учениці Здолбунівської гімназії, вч. Печончик Ж.О.
Поліщук Дарини, учениці Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
Шатало Владислава, учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Шеретюк Н.О.
Нетикши Євгенії, учениці Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, вч. Самолюк О.І.
Матусевича Романа, учня  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вч. Прушківська Л.Г.

Обласний етап ХІ Всеукраїнського турніру юних біологів

ІІІ місце 
команда у складі:
Гнатюк Ірини, учениці Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,  вч. Степанюк М.О.
Чури Андрія, учня Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Степанюк М.О.
Петрук Тетяни, учениці Здолбунівської гімназія, вч. Базан Т.О.
Ляшука Олега, учня Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.
Климчика Богдана, учня Мізоцького НВК, вч. Федорчук К.В.

Обласний етап VII Всеукраїнського турніру юних географів
І місце 
команда у складі:
Гнатюк Ірини, учениці Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч. Гнатюк В.В.
Крючка Вадима, учня Здолбунівської гімназія, вч. Кісільчук А.М.
Фінюка Віталія, учня Суємської ЗОШ І-ІІ ст., вч. Гетманчук С.П., Овсійчук Ю.М.
Александрова Валентина, учня Мізоцького НВК, вч. Овсійчук Ю.М.
Шевчука Олександра, учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Салюк Л.О.

                                                Обласний етап Х Всеукраїнського турніру юних правознавців

ІІІ місце 
команда у складі:
Гайдук Нааталії, учениці Здолбунівської гімназія, вч. Буцька Л.М.
Кириєвської Наталії,
 учениці Здолбунівської гімназія, вч. Буцька Л.М. 
Шимкуте Юлії,
  учениці Здолбунівської гімназія, вч. Буцька Л.М. 
Барановської Олени,
учениці Здолбунівської гімназія, вч. Буцька Л.М. 
Шевчука Олександра, учня Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz