Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 22.08.2017, 12:08
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК

2011-2012 навчальний рік

II етап(обласний) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1.  Гайдук Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Екології" - І місце
2. Лучин Володимир, учень 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Матеріалознавства" - І місце
3.
Петришин Владислав, учень 11 класу, Здолбунівської гімназії, секція "Технологій програмування" -І місце
4. Ковальчук Катерина, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Філософії" - ІІ місце
5. Козачук Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Світової літератури" - ІІ місце
6. Лук'янчук Наталія, учениця 9 класу, Дерманського НВК, секція "Української літератури" - ІІ місце
7.
  Ляш Лілія, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Математичного моделювання" - ІІ місце
8. Степанюк Олександр,
учень 9 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Астрономії та астрофізики" - ІІ місце
9.   Піщалюк Едуард, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Медицини" - ІІ місце
10. Шевчук Олександр, учень 11 класу, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Релігієзнавства та історії релігії" - ІІ місце
11. Шимко Ольга, учениця 11 класу, Здолбунівської гімназії, секція "Мікроекономіки та макроекономіки" - ІІ місце
12. Войчун Наталія, учениця 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Історії України" - ІІІ місце
13. Галик Андрій,
учень 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Математики"" - ІІІ місце
14. Дрозд Денис,
  учень 11 класу Мізоцького НВК, секція "Астрономії та астрофізики" - ІІІ місце
15. Мороз Віталій,
учень 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Правознавства" - ІІІ місце
16.
Наумюк Михайло, учень 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм" - ІІІ місце
17. Нетикша Євгенія , учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавства" - ІІІ місце
18. Онищук Руслана, учениця 10 класу Дерманського НВК, 
секція "Журналістика" - ІІІ місце
19. Пелант Андрій, учень 11 класу Дерманського НВК, секція "Фольклористики" - ІІІ місце
20. Печончик Ірина, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Прикладної математики" - ІІІ місце
21. Садовський Богдан, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Української мови" - ІІІ місце
22. Човпило Максим, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Світової літератури" - ІІІ місце
23. Шимкуте Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Правознавства" - ІІІ місце
24. Яремчук Марія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Мистецтвознавства" - ІІІ місце
25.
Яремчук Юлія , учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавства" - ІІІ місце


ІІІ етап(обласний) Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізика
8 клас
ІІІ місце - Демчишина Аліна, учениця Мізоцького НВК, (вч. Никитюк А.Р.)
9 клас
І місце - Степанюк Олександр,Здолбунівська  ЗОШ  І – ІІІ ступенів № 3 (вч. Кузьмицький О.С.)  

Історія
8 клас
І місце - Кравчук Денис, учень  Здолбунівської гімназії, (вч. Буцька Л.М.)

Географія
8 клас
ІІ місце - Філонюк Віталій, учень Суємської ЗОШ І-ІІ ст., (вч. Гетманчук С.П.)
10 клас

ІІІ місце - Гнатюк Іринаучениця Здолбунівської  ЗОШ  І ІІІ ступенів № 6 (вч. Гнатюк В.В.)  

Українська мова
8 клас
ІІ місце - Горчак Ольга, учениця Мізоцького НВК, (вч. Поліщук Н.В.)
9 клас

ІІІ місце - Барановська Оленаучениця Здолбунівської  гімназії (вч. Шевцова Р.В.)   
11 клас
ІІІ місце - Начева Людмилаучениця Білашівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Омельчук Т.О.)   

Математика
8 клас
ІІ місце - Никитюк Діана, учениця Суємської ЗОШ І-ІІ ст., (вч. Гетманчук С.П., Никитюк А.Р.)
9 клас

ІІІ місце - Степанюк Олександручень Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 (вч. Вознейчук І.А.)   
11 клас
І місце - Галик Андрійучень Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Галик О.М.)  

Педагогіки та психології
11 клас
ІІ місце - Боярчук Ярославаучениця  Здолбунівської  гімназії (кер. Іванова Н.В.) 

Біологія
8 клас
ІІІ місце - Кондратюк Єлизавета, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, (вч.Дмитришина Н.В.)
9 клас

І місце - Чура Андрійучень Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (вч. Чура О.К.)   
10 клас
І місце - Петрук Тетянаучениця Здолбунівської  гімназії (вч. Базан Т.О.)  
11 клас
ІІІ місце - Гайдук Юліяучениця Здолбунівської  гімназії (вч. Базан Т.О.)  

Правознавства
9 клас
ІІІ місце - Кириєвська Тамара учениця  Здолбунівської  гімназії (вч. Буцька Л.М.)
10 клас
ІІІ місце - Гайдук Наталія, учениця  Здолбунівської  гімназії (вч. Буцька Л.М.)

Екології
10 клас
ІІІ місце - Гнатюк Ірина, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6 

Інформатика

10 клас
ІІІ місце - Матвійчук Олександручень  Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Матвійчук В.А.)
11 клас
ІІІ місце - Петришин Владислав, учень  Здолбунівської  гімназії (вч. Михалко Ю.І.)

Французька мова
10 клас
ІІІ місце - Власенко Марина, учениця  Здолбунівської гімназії, (вч. Кузьма Г.І.)
11 клас
ІІІ місце - Козачук Вікторія, учениця  Здолбунівської гімназії, (вч. Кузьма Г.І.)

Німецька мова
9 клас
ІІІ місце - Печончик Ірина, учениця  Здолбунівської гімназії, (вч. Шмендель А.В.)

Інформаційні технології
10 клас
ІІІ місце - Гомонюк Антонінаучениця  Здолбунівської  гімназії (вч. Михалко Ю.І.)
11 клас
ІІІ місце - Наумюк Михайло, учень  Мізоцького НВК (вч. Луцюк О.В.)

Англійська мова
10 клас
ІІІ місце - Гецун Ольга, учениця  Здолбунівської гімназії, (вч. Карпенко Л.Є.)
11 клас
ІІІ місце - Ящук Олена, учениця  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, (вч. Мірковець Г.Д.)

Хімія
11 клас
ІІІ місце - Мачелюк Наталія, учениця  Білашівської ЗОШ І-ІІІ ст., (вч. Мачелюк Г.М.)


Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz