Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 16.12.2017, 08:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [189]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [344]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
2011 -2012 навчальний рік

Обласний етап  Всеукраїнського турніру юних істориків
ІІ місце
команда у складі:

- Козачук Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії
- Заховайко Катерина, учень 11 класу Здолбунівської гімназії
- Мороз Віталій, учень 11 класу Здолбунівської гімназії
- Крючок Вадим, учень 10 класу 
Здолбунівської гімназії
- Бендюк Вікторія, учениця 9 класу
Здолбунівської гімназії
- Петрук Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії


керівник команди Буцька Л.М. вчитель історії Здолбунівської гімназії


ІІІ етап(обласний) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце - Горчак Ольга, учениця 8 класу Мізоцького НВК, вч.Поліщук Н.В.
ІІ місце - Шмендель Марта, учениця 7 класу Здолбунівської гімназії, вч.Павловська Н.Б.
ІІІ місце - Колос Євгеній, учень 5 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5, вч.Клинова Н.Д.

ІІІ етап(обласний) XIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика


І місце - Барановська Олена, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, вч.Шевцова Р.В.
І місце - Карпінчук Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Ющак Е.Р.
ІІ місце - Шмендель Марта, учениця 7 класу Здолбунівської гімназії, вч.Павловська Н.Б.
ІІ місце - Цицура Вікторія, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, вч.Гуцол Ж.Д.
ІІІ місце - Атаманюк Вікторія. учениця 6 класу Копитківська ЗОШ І-ІІІ ст., вч. Соловйова Т.Б.

Обласний етап  Всеукраїнського турніру юних фізиків

ІІІ місце
команда у складі:
Лучина Володимира, учня 11 класу Мізоцького НВК
Тихонюка Андрія, учня 10 класу Мізоцького НВК
Яремчук Юлії, учениці 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Мудрик Юлії, учениці 11 класу  Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

керівник команди Федорчук Ю.О. вчитель фізики Мізоцького НВК

Обласний етап Х Всеукраїнського турніру юних біологів

ІІ місце
команда у складі:
Гнатюк Ірини (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)
Свиріпи Дарини (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6)
Гайдук Юлії (Здолбунівська гімназія)
Ляшука Олега (Мізоцький НВК)
Климчика Богдана (Мізоцький НВК)
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz