Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 26.06.2017, 06:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
2009 -2010 навчальний рік

Переможці  Всеукраїнських олімпіад з основ наук , конкурсів захистів МАН, турнірів
ІІІ етап  олімпіада "Юне обдарування - 2010"
Номінація "Я і Україна"
ІІІ місце - Свиріпа Олександр , Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ  Всеукраїнська олімпіада "Юні знавці біблії"
 3 клас
ІІІ місце - Желізна Аліна , Здолбунівська загальноосвітня школа І ступеня № 7
4 клас
ІІ місце - Федориніна Ірина, Мізоцький НВК

ІV етап  Всеукраїнської олімпіади з української мови
9 клас
ІІІ місце
-
Українець Маргарита, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6



II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1. Заховайко Катерину 9 клас, Здолбунівська гімназія, секція "Право" - ІІІ місце
2. Сай Анастасію 10 клас, Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Географія" - ІІ місце
3. Карпенка Андрія, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми" - ІІІ місце
4. Зеленюк Оксану, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Української літератури" - ІІІ місце
5. Нестерчук Іванну
, 10 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІІ місце
6.
Коцюбинську Анастасію, 10 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
7.
Парчевську Дарину, 11 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
8.
Ковальчук Марину9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
9
. Козачук Вікторію, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Зарубіжної літератури" - ІІІ місце
10.
Марчук Наталію11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце
11.
Демчук Ілону, 10 клас Дерманський НВК, секція "Фольклористики" - ІІІ місце
12.
Гарань Олександра, 9 клас Здолбунівська гімназія, секція "Англійської мови" - ІІ місце
13.
Щиглевську Тетяну, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Математики" - ІІІ місце
14.
Дрозда Дениса,  9 клас Мізоцький НВК, секція "Астрономії та астрофізики" - ІІІ місце
15.
Демчука Тараса, 11 клас Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Теоретичної фізики" - ІІІ місце
16.
Мельник Олену, 11 клас Мізоцький НВК, секція "Медицини" - ІІІ місце
17.
Григоріадіс Юлію, 9 клас Мізоцький НВК, секція "Агрономія" - ІІІ місце

Обласний етап ХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків

ІІІ місце
команда у складі:
Лавренчука Володимира(Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6),
Захарчука Владислава (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6),
Копанчука Марка (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6),
Прадош Анни (Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6),
Ляшка Максима (Мізоцький НВК)

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнських олімпіад
Історія
9 клас

ІІІ місце  - Свиріпа Дарина , Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Французька мова

9 клас
ІІІ місцеКозачук Вікторія, Здолбунівська гімназія

Німецька мова
9 клас
ІІ місцеПетришин Владислав, Здолбунівська гімназія
10 клас
ІІІ місцеЛелякова Ірина, Здолбунівська гімназія
11 клас
ІІІ місцеУшинська Анастасія, Здолбунівська гімназія

Англійська мова
 11 клас
ІІІ місцеБаклаєва Олександра, Здолбунівська гімназія

Математика
8 клас
ІІІ місце - Бритвич Ігор, Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9 клас
ІІ місце - Галик Андрій, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
10 клас
ІІІ місце - Бржечко Даниїл, Здолбунівська гімназія

Біологія
8 клас
ІІІ місце - Петрук Тетяна, Здолбунівська гімназія
9 клас
ІІІ місце - Гайдук Юлія, Здолбунівська гімназія

Українська мова
9 клас
І місце
-
Українець Маргарита, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Географія
7 клас
ІІІ місце
-
Гнатюк Ірина, Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6


ІІІ етап (обласний) ІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
7 клас
І місце   Приходько Петро, Здолбунівська гімназія
9 клас
ІІ місце -  Українець Маргарита, Здолбунівська  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 6



Обласний етап  Всеукраїнського турніру юних правознавців


ІІ місце
команда у складі:
Кравчук Катерини (Здолбунівська гімназія),
Алексейчук Олександри (Здолбунівська гімназія),
Домарецького Івана
(Здолбунівська гімназія),
Краски Анастасії (Здолбунівська гімназія),
Ляшка Максима (Мізоцький НВК)


Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz