Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 19.08.2017, 00:58
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК

2014-2015 навчальний рік

ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад 

І місце  "Географія" Гнатюк Світлана, учениця 8 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В.
І місце  "Історія" Кравчук Денис, учень 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Буцька Л.М.
І місце  "Інформатика" Маринін Сергій, учень 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Чандик Р.Й.
І місце  "Географія" Філонюк Віталій, учень 11 класу Мізоцького НВК вч. Овсійчук Ю.М. 
І місце "Українська мова та література" Шмендель Марта, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії вч. Павловська Н.Б.
ІІ місце "Українська мова та література"  Горчак Ольга, учениця 11 класу Мізоцького НВК вч. Поліщук Н.В.
ІІ місце "Історія" Григорук Юлія, учениця 8 класу Здолбунівської  гімназії вч. Кузьмицька О.С.
ІІ місце "Географія" Кіпранишин Максим, учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Семенюк Т.Ф.
ІІ місце "Математика"   вч. Галик О.М.
ІІІ місце "Історія"   вч. Панчук О.М.
ІІ місце "Географія" Нагайська Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В.
ІІІ місце "Астрономія"   вч. Мельничук П.Ф. 
ІІ місце "Астрономія" Никитюк Діана, учениця 11 класу Мізоцького НВК вч. Никитюк А.Р.
ІІІ місце "Математика" Бухало Михайло, учень 9 класу Мізоцького НВК вч. Овсійчук В.М. 
ІІІ місце "Географія" Гайналій Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В. 
ІІІ місце "Українська мова та література"  Гарань Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК вч. Кремінська Т.А.
ІІІ місце "Інформатика" Жданюк Євген, учень 10 класу Здолбунівської  гімназії вч. Михалко Ю.І.
ІІІ місце "Математика" Лазарчук Назар, учень 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Нестерчук І.С.
ІІІ місце "Географія" Пашко Олеся, учениця 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Салюк Л.О.
ІІІ місце "Історія" Ромашко Олександр, учень 8 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 вч. Рудик Ж.М.
ІІІ місце "Історія" Ярошенко Анна, учениця 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Буцька Л.М.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz