Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 12.12.2017, 01:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [186]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [342]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК

2014-2015 навчальний рік
ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад 

І місце  "Географія" Гнатюк Світлана, учениця 8 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В.
І місце  "Біологія" Грищук Юрій, учень 10 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.  вч. Павлюк С.П.
І місце  "Історія" Кравчук Денис, учень 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Буцька Л.М.
І місце  "Інформатика" Маринін Сергій, учень 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Чандик Р.Й.
І місце  "Географія" Філонюк Віталій, учень 11 класу Мізоцького НВК вч. Овсійчук Ю.М. 
І місце "Українська мова та література" Шмендель Марта, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії вч. Павловська Н.Б.
ІІІ місце "Англійська мова"   вч. Павлусь Ж.Є.
ІІ місце "Англійська мова" Головацька Євгеніяучениця 9 класу Здолбунівської гімназії вч. Літвін О.Є.
ІІ місце "Українська мова та література" Горчак Ольга, учениця 11 класу Мізоцького НВК вч. Поліщук Н.В.
ІІ місце "Історія" Григорук Юлія, учениця 8 класу Здолбунівської  гімназії вч. Кузьмицька О.С.
ІІ місце "Географія" Кіпранишин Максим, учень 9 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Семенюк Т.Ф.
ІІ місце "Математика"   вч. Галик О.М.
ІІ місце "Хімія"   вч. Чура О.К.
ІІ місце "Фізика"   вч. Войтановська В.М.
ІІІ місце "Історія"   вч. Панчук О.М.
ІІ місце "Англійська мова" Мулевич Юліяучениця 11 класу Здолбунівської гімназії вч. Конюх Т.М.
ІІ місце "Географія" Нагайська Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В.
ІІІ місце "Астрономія"   вч. Мельничук П.Ф. 
ІІ місце "Астрономія" Никитюк Діана, учениця 11 класу Мізоцького НВК вч. Никитюк А.Р.
ІІ місце "Російська мова та література" Решко Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії вч. Буцька І.В.
ІІІ місце "Німецька мова"   вч.Шмендель А.В.
ІІ місце "Інформаційні технології" Федорук Олександр, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. вч. Бондарук О.М.
ІІ місце "Англійська мова" Шатало Владислав, учень 11 Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів вч. Горщарук Н.М.
ІІІ місце "Математика" Бухало Михайло, учень 9 класу Мізоцького НВК вч. Овсійчук В.М. 
ІІІ місце "Географія" Гайналій Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Гнатюк В.В. 
ІІІ місце "Українська мова та література"  Гарань Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК вч. Кремінська Т.А.
ІІІ місце "Польська мова" Гук Анна, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії вч.Андрощук І.М.
ІІІ місце "Англійська мова" Ємельянова Ксенія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії вч. Конюх Т.М.
ІІІ місце "Інформатика" Жданюк Євген, учень 10 класу Здолбунівської  гімназії вч. Михалко Ю.І.
ІІІ місце "Інформаційні технології"   вч. Михалко Ю.І.
ІІІ місце "Математика" Лазарчук Назар, учень 10 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 вч. Нестерчук І.С.
ІІІ місце "Біологія" Лук'янчук Мар'яна, учениця 9 класу Мізоцького НВК  вч. Федорчук К.В.
ІІІ місце "Німецька мова"   вч.Кондратюк І.В.
ІІІ місце "Німецька мова" Максимчук Тетяна, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії вч.Шмендель А.В.
ІІІ місце "Польська мова" Остапчук Наталія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 вч.Малюта К.Ю.
ІІІ місце "Біологія" Плакас Ірина, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії вч. Базан Т.О.
ІІІ місце "Географія" Пашко Олеся, учениця 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. вч.Салюк Л.О.
ІІІ місце "Німецька мова" Рогульчик Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії вч.Семенець О.Р.
ІІІ місце "Історія" Ромашко Олександр, учень 8 класу Здолбунівської  ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 вч. Рудик Ж.М.
ІІІ місце "Російська мова та література" Старовойт Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 вч.Сітовська Н.Г.
ІІІ місце "Російська мова та література" Стецюк Вікторія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 вч.Якімова Є.О.
ІІІ місце "Історія" Ярошенко Анна, учениця 11 класу Здолбунівської  гімназії вч. Буцька Л.М.
ІІІ місце "Німецька мова"   вч.Семенець О.Р.
ІІІ місце "Інформаційні технології"   вч. Чандик Р.Й.
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz