І місце |
"Географія" |
Гнатюк Світлана, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
вч. Гнатюк В.В. |
І місце |
"Біологія" |
Грищук Юрій, учень 10 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст. |
вч. Павлюк С.П. |
І місце |
"Історія" |
Кравчук Денис, учень 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Буцька Л.М. |
І місце |
"Інформатика" |
Маринін Сергій, учень 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Чандик Р.Й. |
І місце |
"Географія" |
Філонюк Віталій, учень 11 класу Мізоцького НВК |
вч. Овсійчук Ю.М. |
І місце |
"Українська мова та література" |
Шмендель Марта, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Павловська Н.Б. |
ІІІ місце |
"Англійська мова" |
|
вч. Павлусь Ж.Є. |
ІІ місце |
"Англійська мова" |
Головацька Євгенія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Літвін О.Є. |
ІІ місце |
"Українська мова та література" |
Горчак Ольга, учениця 11 класу Мізоцького НВК |
вч. Поліщук Н.В. |
ІІ місце |
"Історія" |
Григорук Юлія, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Кузьмицька О.С. |
ІІ місце |
"Географія" |
Кіпранишин Максим, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
вч. Семенюк Т.Ф. |
ІІ місце |
"Математика" |
|
вч. Галик О.М. |
ІІ місце |
"Хімія" |
|
вч. Чура О.К. |
ІІ місце |
"Фізика" |
|
вч. Войтановська В.М. |
ІІІ місце |
"Історія" |
|
вч. Панчук О.М. |
ІІ місце |
"Англійська мова" |
Мулевич Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Конюх Т.М. |
ІІ місце |
"Географія" |
Нагайська Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
вч. Гнатюк В.В. |
ІІІ місце |
"Астрономія" |
|
вч. Мельничук П.Ф. |
ІІ місце |
"Астрономія" |
Никитюк Діана, учениця 11 класу Мізоцького НВК |
вч. Никитюк А.Р. |
ІІ місце |
"Російська мова та література" |
Решко Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Буцька І.В. |
ІІІ місце |
"Німецька мова" |
|
вч.Шмендель А.В. |
ІІ місце |
"Інформаційні технології" |
Федорук Олександр, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
вч. Бондарук О.М. |
ІІ місце |
"Англійська мова" |
Шатало Владислав, учень 11 Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів |
вч. Горщарук Н.М. |
ІІІ місце |
"Математика" |
Бухало Михайло, учень 9 класу Мізоцького НВК |
вч. Овсійчук В.М. |
ІІІ місце |
"Географія" |
Гайналій Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
вч. Гнатюк В.В. |
ІІІ місце |
"Українська мова та література" |
Гарань Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК |
вч. Кремінська Т.А. |
ІІІ місце |
"Польська мова" |
Гук Анна, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч.Андрощук І.М. |
ІІІ місце |
"Англійська мова" |
Ємельянова Ксенія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Конюх Т.М. |
ІІІ місце |
"Інформатика" |
Жданюк Євген, учень 10 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Михалко Ю.І. |
ІІІ місце |
"Інформаційні технології" |
|
вч. Михалко Ю.І. |
ІІІ місце |
"Математика" |
Лазарчук Назар, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
вч. Нестерчук І.С. |
ІІІ місце |
"Біологія" |
Лук'янчук Мар'яна, учениця 9 класу Мізоцького НВК |
вч. Федорчук К.В. |
ІІІ місце |
"Німецька мова" |
|
вч.Кондратюк І.В. |
ІІІ місце |
"Німецька мова" |
Максимчук Тетяна, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
вч.Шмендель А.В. |
ІІІ місце |
"Польська мова" |
Остапчук Наталія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 |
вч.Малюта К.Ю. |
ІІІ місце |
"Біологія" |
Плакас Ірина, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Базан Т.О. |
ІІІ місце |
"Географія" |
Пашко Олеся, учениця 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
вч.Салюк Л.О. |
ІІІ місце |
"Німецька мова" |
Рогульчик Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
вч.Семенець О.Р. |
ІІІ місце |
"Історія" |
Ромашко Олександр, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 |
вч. Рудик Ж.М. |
ІІІ місце |
"Російська мова та література" |
Старовойт Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
вч.Сітовська Н.Г. |
ІІІ місце |
"Російська мова та література" |
Стецюк Вікторія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
вч.Якімова Є.О. |
ІІІ місце |
"Історія" |
Ярошенко Анна, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
вч. Буцька Л.М. |
ІІІ місце |
"Німецька мова" |
|
вч.Семенець О.Р. |
ІІІ місце |
"Інформаційні технології" |
|
вч. Чандик Р.Й. |