Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 12.12.2017, 01:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [186]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [342]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК

2013-2014 навчальний рік

ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад 

1. Демко Дана, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, предмет «Російська мова та література» - І місце, вч. Галайко Н.В.

2. Кіпранишин Максим, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Географія» - І місце, вч. Семенюк Т.Ф., предмет «Фізика» - ІІ місце, вч. Войтановська В.М., предмет «Історія» - ІІ місце, вч. Панчук О.М., предмет «Хімія» - ІІ місце, вч. Чура О.К, предмет «Математика» - ІІ місце, вч. Галик О.М., предмет «Біологія» - ІІІ місце, вч. Нечипор С.Д.

3.   Кравчук Денис, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет « Історія» - І місце, вч. Буцька Л.М. предмет «Правознавство» - ІІ місце, вч. Буцька Л.М.

4.  Філонюк Віталій, учень 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Географія» - І місце, вч. Овсійчук Ю.М.

5.  Федорук Олександр, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Інформаційні технології» - І місце, вч. Бондарук О.М.

6.    Сябер Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Трудове навчання» - І місце, вч. Шевчук В.П. 

7.    Горчак Ольга, учениця 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Українська мова та література» - ІІ місце, вч. Поліщук Н.В.

8.    Жданюк Євген, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІ місце, вч. Михалко Ю.І.

9.    Лук'янчук Мар'яна, учениця 8 класу Мізоцького НВК, предмет « Біологія» - ІІ місце, вч.Федорчук К.В.

10.  Маринін Сергій, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІ місце, вч. Чандик Р.Й.

11.  Никитюк Діана, учениця 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Астрономія» - ІІ місце, вч. Никитюк А.Р., предмет «Фізика» - ІІІ місце, вч. Никитюк А.Р.

12.  Пашко Олеся, учениця 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Географія» - ІІ місце, вч. Салюк Л.О.

13.  Пилипчук Іван, учень 7 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Математика» - ІІ місце, вч. Хоманець Г.П.

14.  Решко Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Російська мова та література» - ІІ місце, вч. Буцька І.В., предмет «Німецька мова» - ІІІ місце, вч. Шмендель А.В.

15.  Стрільчук Марія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Російська мова та література» - ІІ місце, вч. Сітовська Н.Г.

16.  Степанюк Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Фізика» - ІІ місце,  вч. Кузьмицький О.С., предмет «Астрономія» - ІІІ місце, вч. Кузьмицький О.С.

17.  Шатало Владислав, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Біологія» - ІІ місце, вч. Скрипник Н.В., предмет «Англійська мова» - ІІ місце, вч. Горщарук Н.М.

18.  Шмендель Марта, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Англійська мова» - ІІ місце, вч. Павлусь Ж.Є.

19.  Бендюк Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Екологія» - ІІІ місце, вч. Базан Т.О.

20.  Бєлова Софія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Педагогіка і психологія» - ІІІ місце, вч. Іванова Н.В.

21.  Бойко В'ячеслав, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Салюк Л.О.

22.  Бухало Михайло, учень 8 класу Мізоцького НВК, предмет «Математика» - ІІІ місце, вч. Овсійчук В.М.

23.  Вишневський Ростислав, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Економіка» - ІІІ місце, вч. Гнатюк В.В.

24.  Гайналій Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, предмет «Хімія» - ІІІ місце, вч. Чура О.К.

25.  Грищук Юрія, учень 9 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.., предмет «Біологія» - ІІІ місце, вч. Паволюк С.П.

26.  Ємельянова Ксенія, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Українська мова та література» - ІІІ місце, вч. Шевцова Р.В.

27.  Завадська Олена, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Російська мова та література» - ІІI місце, вч. Якімова Є.О.

28.  Небрончук Максим, учень  9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, предмет «Трудове навчання» - ІІІ місце, вч. Небрончук С.І.

29.  Нетикша Євгенія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Англійська мова» - ІІІ місце, вч. Гогон В.І.

30.  Петруков Давид, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, предмет «Російська мова та література» - ІІІ місце,  вч. Нягова В.В.

31.  Печончик Ірина, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Хімія» - ІІІ місце, вч. Печончик Ж.О.

32.  Попов Владислав, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Німецька мова» - ІІІ місце, вч. Шмендель А.В.

33.  Семенченко Юрій, учень 9 класу Мізоцького НВК, предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Овсійчук Ю.М. 

34.  Турчинський Юрій, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Фізика» - ІІІ місце,  вч. Кузьмицький О.С.

35.  Фрідріх Віктор, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Семенюк Т.Ф.,           

36.  Цехановський Павло, учень 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформаційні технології» - ІІІ місце, вч. Михалко Ю.І.

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz