2013-2014 навчальний рік
ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад
1. Демко Дана, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, предмет «Російська мова та література» - І місце, вч. Галайко Н.В.
2. Кіпранишин Максим, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Географія» - І місце, вч. Семенюк Т.Ф., предмет «Фізика» - ІІ місце, вч. Войтановська В.М., предмет «Історія» - ІІ місце, вч. Панчук О.М., предмет «Хімія» - ІІ місце, вч. Чура О.К, предмет «Математика» - ІІ місце, вч. Галик О.М., предмет «Біологія» - ІІІ місце, вч. Нечипор С.Д.
3. Кравчук Денис, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет « Історія» - І місце, вч. Буцька Л.М. предмет «Правознавство» - ІІ місце, вч. Буцька Л.М.
4. Філонюк Віталій, учень 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Географія» - І місце, вч. Овсійчук Ю.М.
5. Федорук Олександр, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Інформаційні технології» - І місце, вч. Бондарук О.М.
6. Сябер Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Трудове навчання» - І місце, вч. Шевчук В.П.
7. Горчак Ольга, учениця 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Українська мова та література» - ІІ місце, вч. Поліщук Н.В.
8. Жданюк Євген, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІ місце, вч. Михалко Ю.І.
9. Лук'янчук Мар'яна, учениця 8 класу Мізоцького НВК, предмет « Біологія» - ІІ місце, вч.Федорчук К.В.
10. Маринін Сергій, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІ місце, вч. Чандик Р.Й.
11. Никитюк Діана, учениця 10 класу Мізоцького НВК, предмет «Астрономія» - ІІ місце, вч. Никитюк А.Р., предмет «Фізика» - ІІІ місце, вч. Никитюк А.Р.
12. Пашко Олеся, учениця 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Географія» - ІІ місце, вч. Салюк Л.О.
13. Пилипчук Іван, учень 7 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Математика» - ІІ місце, вч. Хоманець Г.П.
14. Решко Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Російська мова та література» - ІІ місце, вч. Буцька І.В., предмет «Німецька мова» - ІІІ місце, вч. Шмендель А.В.
15. Стрільчук Марія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Російська мова та література» - ІІ місце, вч. Сітовська Н.Г.
16. Степанюк Олександр, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Фізика» - ІІ місце, вч. Кузьмицький О.С., предмет «Астрономія» - ІІІ місце, вч. Кузьмицький О.С.
17. Шатало Владислав, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Біологія» - ІІ місце, вч. Скрипник Н.В., предмет «Англійська мова» - ІІ місце, вч. Горщарук Н.М.
18. Шмендель Марта, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Англійська мова» - ІІ місце, вч. Павлусь Ж.Є.
19. Бендюк Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Екологія» - ІІІ місце, вч. Базан Т.О.
20. Бєлова Софія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Педагогіка і психологія» - ІІІ місце, вч. Іванова Н.В.
21. Бойко В'ячеслав, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Салюк Л.О.
22. Бухало Михайло, учень 8 класу Мізоцького НВК, предмет «Математика» - ІІІ місце, вч. Овсійчук В.М.
23. Вишневський Ростислав, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Економіка» - ІІІ місце, вч. Гнатюк В.В.
24. Гайналій Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, предмет «Хімія» - ІІІ місце, вч. Чура О.К.
25. Грищук Юрія, учень 9 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.., предмет «Біологія» - ІІІ місце, вч. Паволюк С.П.
26. Ємельянова Ксенія, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Українська мова та література» - ІІІ місце, вч. Шевцова Р.В.
27. Завадська Олена, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Російська мова та література» - ІІI місце, вч. Якімова Є.О.
28. Небрончук Максим, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, предмет «Трудове навчання» - ІІІ місце, вч. Небрончук С.І.
29. Нетикша Євгенія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Англійська мова» - ІІІ місце, вч. Гогон В.І.
30. Петруков Давид, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 1, предмет «Російська мова та література» - ІІІ місце, вч. Нягова В.В.
31. Печончик Ірина, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Хімія» - ІІІ місце, вч. Печончик Ж.О.
32. Попов Владислав, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Німецька мова» - ІІІ місце, вч. Шмендель А.В.
33. Семенченко Юрій, учень 9 класу Мізоцького НВК, предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Овсійчук Ю.М.
34. Турчинський Юрій, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Фізика» - ІІІ місце, вч. Кузьмицький О.С.
35. Фрідріх Віктор, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Семенюк Т.Ф.,
36. Цехановський Павло, учень 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформаційні технології» - ІІІ місце, вч. Михалко Ю.І.
|