Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Субота, 16.12.2017, 08:21
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [189]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [344]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
2012-2013 навчальний рік

ІІІ етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад

1.   Бухало Михайло, учень 7 класу Мізоцького НВК, предмет « Математика» - І місце, вч.Овсійчук В.М.
2.
   Кравчук Денис, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет « Історія» - І місце, вч. Буцька Л.М.
предмет «Правознавство» -
ІІІ місце, вч. Буцька Л.М.

3.
   Никитюк Діана, учениця 9 класу Суємської ЗОШ І-ІІ ст.., предмет «Російська мова і література» - І місце,
вч. Мельник Л.М.

4.
   Петрук Тетяна, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Біологія» - І місце, вч. Базан Т.О.
5.
   Андрощук Анна, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Трудове навчання (обслуговуюча праця)» - ІІ місце, вч. Шевчук В.П.
6.
   Гнатюк Ірина, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Географія» - ІІ місце,
вч. Гнатюк В.В.,
предмет «Екологія» -
ІІІ місце, вч. Гнатюк В.В.,  предмет «Біологія» - ІІІ місце,
вч. Степанюк М.О., вч. Гнатюк В.В.

7.
   Демчишина Аліна, учениця 9 класу Мізоцького НВК, предмет «Фізика» - ІІ місце, вч. Никитюк А.Р.
8.
   Завадська Олена, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Російська мова і література» -
ІІ місце
, вч. Якімова Є.О.
9.
   Карпінчук Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Хімія» - ІІ місце,
вч. Романик О.С.

10.
 Кіпранишин Максим, учень 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Математика» - ІІ місце,
вч. Галик О.М.

11.
  Середюк Юлія, учениця 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Хімія» - ІІ місце, вч. Шеретюк Н.О.
12.
Степанюк Олександр, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Фізика» - ІІ місце,
 
вч. Кузьмицький О.С., предмет «Астрономія» - ІІ місце, вч. Кузьмицький О.С.
13.
  Шатало Владислав, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., предмет «Хімія» - ІІ місце, вч. Шеретюк Н.О.
14.
  Філонюк Віталій, учень 9 класу Суємської ЗОШ І-ІІ ст.., предмет «Географія» - ІІ місце, вч. Гетманчук С.П., Овсійчук Ю.М.
15.
  Бендюк Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Екологія» - ІІІ місце, вч. Базан Т.О.
предмет «Біологія» -
ІІІ місце, вч. Базан Т.О.

16.
  Гецун Ольга, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Англійська мова» - ІІІ місце, вч. Карпенко Л.Є.
17.
  Гордієнко Сергій, учень 10 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІІ місце, вч. Чандик Р.Й.
18.
  Грищук Юрія, учень 8 класу Будеразької ЗОШ І-ІІІ ст.., предмет «Біологія» - ІІІ місце, вч. Луцюк Р.Л.
19.
  Кондратюк Єлизавета, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Біологія» - ІІІ місце,
вч. Дмитришина Н.В.

20.
  Леончук Юлія, учениця 11 класу Мізоцького НВК, предмет «Математика» - ІІІ місце, вч. Бухало С.В.
21.
  Люшненко Микола, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3, предмет «Астрономія» - ІІ місце,
вч. Кузьмицький О.С.

22.
  Маринін Сергій, учень 9 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Інформатика» - ІІІ місце, вч. Чандик Р.Й.
23.
  Матвійчук Олександр, учень 11 класу Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.., предмет «Інформатика» - ІІІ місце, вч.Матвійчук В.А.
24.
  Нетикша Євгенія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 4, предмет «Англійська мова» - ІІІ місце,
вч. Гогон В.І.

25.
  Самолюк Ольга, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Економіка» - ІІІ місце,
 вч. Гнатюк В.В.

26.
  Семенченко Юрій, учень 8 класу Мізоцького НВК, предмет «Географія» - ІІІ місце, вч. Овсійчук Ю.М.
27.
  Устянчук Андрій, учень 8 класу Мізоцького НВК, предмет «Математика» - ІІІ місце, вч. Овсійчук В.М.
28.
  Цицура Вікторія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 6, предмет «Англійська мова» - ІІІ місце,
вч. Мельник О.Д.

29.
  Шмендель Марта, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії, предмет «Українська мова та література» - ІІІ місце, вч. Павловська Н.Б.




Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz