2012 -2013 навчальний рік
Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання
Дипломом І ступеня - колектив гуртка «Умілі руки» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу "Лялька "Віолета"
Дипломом ІІІ ступеня - колектив гуртка «Судномоделювання» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу "Модель вантажівки"
Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно ! "
Дипломом ІІІ ступеня - колектив гуртка «Картингістів» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу "Дон Кіхот та Санчо Панса"
Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість - тобі, Україно ! "
І місце - колектив вихованців творчого об’єднання «Технічне моделювання» Здолбунівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №6 за роботу «Комбінований підсилювач низької частоти»; ІІ місце - Прокопчук Сергій, вихованець Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за роботу «Снігоочисна машина»; ІІ місце - Панчук Олександр, учень 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, за роботу «Модель енергозберігаючої світлодіодної лампи»; ІІІ місце - колектив вихованців творчого об’єднання «Картингісти» Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Дон Кіхот та Санчо Панса»;
ІІІ місце - Максимчук Марія, учениця 9 класу Івачківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, за роботу «Будинки моєї мрії»
Обласний заочний гуманітарний конкурс "Космічні фантазії"
Переможцями конкурсу стали В розділі «КОСМІЧНЕ МИСТЕЦТВО»:
в секції «ЛІТЕРАТУРА
ТА ЖУРНАЛІСТИКА»:
сценарій гри: ІІ місце - Сапожнікова Марія, учениця 6 класу Здолбунівської
загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за роботу «Сонячна система»
оповідання: ІІ місце - Стеханюк Олександра, вихованку
літературної студії «Зорецвіт» Здолбунівського районного центру творчості дітей
та юнацтва
казка: ІІ місце - Киричук Богдана, учениця 4 класу Здолбунівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №7, за роботу «Казка про планету Роксолана»
в секції «ОБРАЗОТВОРЧЕ ТА ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО»:
малюнок (старша вікова група): ІІІ місце -Максимчук Марія, учениця 8 класу Івачківської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів Здолбунівського району, за роботу «Подорож на Рубінову
планету»
фотографія: ІІІ місце -Легка Вікторія, вихованка гуртка «Фотолюбителі» Здолбунівської
районної станції юних техніків, за роботу «Прибульці в Здолбунівському лісі»
макети: ІІІ місце -колектив вихованців гуртка «Квілінг» Здолбунівської
районної станції юних техніків, за роботу «Олімпіада на планеті «Окастиків» ІІІ місце -колектив вихованців гуртка «Початкове технічне
моделювання» Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва, за
роботу «Політ з Марса»
технічні макети: ІІІ місце -колектив вихованців гуртка «Судномоделювання»
Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Робот Вердер»
м’яка іграшка: ІІІ місце -Гойчук Анастасія, вихованка гуртка «Повітряні змії»
Здолбунівської районної станції юних техніків, за роботу «Лунтик»
Всеукраїнська
виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового
технічного моделювання
Дипломом І ступеня - колектив
гуртка «Розвиток творчої уяви» Здолбунівської районної станції юних техніків; - Латко
Анна та Сидорук Юлія, вихованки гуртка «Розвиток творчої уяви» Здолбунівської
районної станції юних техніків
Дипломом ІІ ступеня - Більчук Тарас та Власюк Ярослав, вихованці гуртка «Початкове технічне моделювання»
Уїздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; - Гальчин Олександр, вихованець гуртка «Умілі руки» Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
|