Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 29.06.2017, 04:52
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
2009 -2010 навчальний рік

  Всеукраїнська  акції "Годівничка"

Переможцями   стали:
Мачелюк Галина Миколаївна, вчитель біології та хімії Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Полюхович Ганна Олександрівна, вчитель початкових класів Здолбунівської загальноосвітньої школи І ступеня № 7;
члени гуртка „Юний натураліст” Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;
члени гуртка „Основи екології” Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ;
Сай Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.

Відзначено подякою управління освіти і науки Рівненської ОДА
відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації:

ІІ етап (обласний) Всеукраїнської акції "Діти за гуманне ставлення до тварин"
Переможцем   стала:
Осташевська Марія, учениця 10 класу Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Обласний етап  Всеукраїнської трудової акції "Кролик"

Переможцем   став:
Луцишина Сергій, учень 5 класу Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ІІ етап (обласний) Всеукраїнського фестивалю юнацької творчості "В об'єктиві натураліста"
Переможці фестивалю
У номінації „Фотороботи”:
Мирончук Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;
Дреза Денис, учень 8 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей” 
У номінації „Слайдофільм”:
Кравчук Катерина, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії;
У номінації „Відеофільм”:
Джурик Інна, учениця 9 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей”

 ІІ Міжнародний екологічний конкурс "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля" (Польща)

Бухальський Назар
- ІІ місце в номінації "Художня робота"

ІІ етап Всеукраїнського туру ІІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Ліс - зелений друг Землі"


Переможці
номінація "Художня робота"
Денисюк Іванна, учениця 3 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч.Хлопек Г.В.
Мельничук Ольга, учениця 4 класу Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч.Скрипчук М.О.
Гороб'юк Дарина, 
учениця 5 класу  Пятигірської ЗОШ І-ІІ ступенів, вч.Григорчук Л.І.
номінація "Мультимедійна презинтація"
Мартинюк Дарина, учениця 5 класу Гільчанської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч.Мартинюк І.П.
номінація "Комікс"
Гнатишин Максим, учень 3 класу Новомощаницької  ЗОШ І-ІІ ступенів, вч.Броякова Р.С.
Саюк Тетяна, учениця 4 класу Мізоцького НВК, вч. Старанчук Л.С.
номінація "Художній твір"
Савчук Віталій, учень 6 класу Мізоцького НВК, вч. Поліщук Н.В.

ІІ етап Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Оптимізація озеленення території навчальних закладів"

Відзначено подякою управління освіти і науки
Петрукова Давида, 
ученя Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

ІІ етап Всеукраїнського науково-освітнього проекту "Мікроскопічні водорості - показники екологічного стану довкілля"

Відзначено подякою управління освіти і науки
Гайдук Юлію, ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії
Заховайко Катерину, 
ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  "Мій рідний край - моя земля" за напрямом: "Практична природоохоронна робота і екологія"
Переможцем   стала:
Вознюк Ольга, учениця 7 класу, член гуртка "Екологічний"  Спасівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відзначено подякою управління освіти і науки
Осіяна Руслана, учня 10 класу Спасівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  "Мій рідний край - моя земля" за напрямом: "Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства"
Переможцем   стала:
Корнілова Соломія, учениця 9 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Відзначено подякою управління освіти і науки
гурток "Селекціонер", Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів


ІІ етап Всеукраїнської дитячої акції "Посади сад"
Переможцем   став:
Цвик Микола, учень 10 класу Будеразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати"
Переможцем   стала:
Козік Оксана, учениця 6 класу Суємської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

ІІ заочний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращу екологічну стежку

Переможцем   стали:
члени гуртка "Юні натуралісти" Миротиинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, керівник Казмірчук Віталій Павлович


Обласний тур Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу "Біощит"

Переможцями   стали:
- Мачелюк Наталія, учениця 9 класу , Потапчук Юрій, учень 8 класу Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Мачелюк Галина Петрівна;
- гурток "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, керівник Дацишина Людмила Петрівна ;



Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz