Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 12.12.2017, 01:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [186]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [349]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [342]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК

2013-2014 навчальний рік

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1.  Барановська Олена, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Світова література"І місце
2.  Лук'янчук Наталіяучениця 11 класу, Дерманського НВК, секція "Журналістика" - І місце, секція "Фольклористики" - ІІІ місце
3.  Степанюк Олександручень 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Асторономія та астрофізика" - І місце

4.  Білінська Юлія, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Валеологія" - ІІ місце
5.  Нікітюк Діана, учениця 10 класу Мізоцького НВК, секція "Журналістика" - ІІ місце
6.  Решко Юліяучениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Російська мова" - ІІ місце
7.  Скальський Андрій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Мистецтвознавство" - ІІ місце
8.  Човпило Максимучень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Світової літератури" - ІІ місце
9.  Шимкуте Юлія, 
учениця 11 класу Здолбунівської гімназії, секція "Правознавство" - ІІ місце
10. Ярошенко Анна, 
учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Соціологія" - ІІ місце
11. Бігун Любов, 
учениця 10 класу Дерманського НВК, секція "Українська література" - ІІІ місце
12. Бухало Михайло
, учень 8 класу Мізоцького НВК, секція "Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту" ІІІ місце
13. Горчак Ольга
учениця 10 класу Мізоцького НВК, секція "Зоологія. ботаніка" ІІІ місце
14. Зайцева Катерина, 
учениця 11 класу Ступнівського НВК, секція "Теоретична фізика" - ІІІ місце
15. Жданюк Євген, 
учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм" - ІІІ місце
16. Мельник Анна, 
учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії" - ІІІ місце
17. Нетикша Євгенія
, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавство" - ІІІ місце
18. Панасюк Юліана, 
учениця 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Світова література" - ІІІ місце
19. Попов Владислав, 
учень 9 класу Здолбунівської гімназії, секція "Екологія" - ІІІ місце
20. Філонюк Віталій, 
учень 10 класу, Мізоцького НВК, секція "Геологія, геохімія та мінералогія" - ІІІ місце
21. Цицура Вікторія,
 учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Українська література" - ІІІ місце
22. Шатало Владислав
учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Хімія" - ІІІ місце, секція "Біологія людини" - ІІІ місце

 
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz