Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 26.06.2017, 06:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК

2012-2013 навчальний рік

II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

1.  Шевчук  Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Теологія, релігієзнавство та історія релігії" - І місце, секція "Географія та ландшафтознавство"  - ІІІ місце
2. Барановська Олена, учениця 10 класу, Здолбунівської гімназії, секція "Російської літератури" - ІІ місце
3. Бондарчук Катерина, учениця 11 класу, Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Світової літератури" - ІІ місце
4. Лук'янчук Наталія, учениця 10 класу, Дерманського НВК, секція "Української літератури" - ІІ місце,
секція "Фольклористики" - ІІІ місце
5. Степанюк Олександр, учень 10 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Аєрофізики та космічних досліджень" - ІІ місце
6. Тимощук Ірина, учениця 11 класу Мізоцького НВК, секція "Зоологія, ботаніка" - ІІ місце
7. Філонюк Віталій, учень 9 класу, Суємської ЗОШ І-ІІ ст., секція "
Геологія, геохімія та мінералогія" - ІІ місце
8. Білінська Юлія, учениця 10 класу, Мізоцького НВК, секція "Валеологія" - ІІІ місце
9.
Бухало Ольга, учениця 11 класу, Мізоцького НВК, секція "Прикладної математики" - ІІІ місце
10. Гнатюк Ірина, учениця 11 класу, Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6,
секція "Кліматологія та метеорологія" - ІІІ місце, секція "Охорона довкілля та раціональне природокористування" - ІІІ місце
11. Жданюк Євген, учень 8 класу Здолбунівської гімназії, секція "
Мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм" - ІІІ місце
12. Карпінчук Вікторія , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6, секція "Української літератури" - ІІІ місце
13. Матвійчук Олександр
,
учень 11 класу, Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст.
, секція "
Технологій програмування" - ІІІ місце
14. Печончик Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Лісознавство" - ІІІ місце,
15. Радчук Олена, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії, секція "Німецька мова" - ІІІ місце
17.
Скальський Андрій, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Української мови" - ІІІ місце
18. Човпило Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, секція "Світової літератури" - ІІІ місце
19. Шатало Владислав, учень 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст., секція "Хімія" - ІІІ місце
20.
Шимкуте Юлія
, учениця 10
класу Здолбунівської гімназії, секція "Право" - ІІІ місце
21. Яремчук Юлія , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, секція "Мистецтвознавства" - ІІІ місце

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz