Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Четвер, 29.06.2017, 04:54
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
2009 -2010 навчальний рік

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

ІІІ місце - Савчук Надія, вихованка гуртка "Образотворчого мистецтва" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва, керівник Соловей І.В.


Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

І місце
- Юртаєва Мирослава
, вихованка гуртка "Образотворчого мистецтва" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва
;
ІІ місце - Колодюк Антоніна, вихованка гуртка "Палітра" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

Художнє різьблення по дереву

ІІІ місце
- Афоніч Дмитро
, вихованець Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва
;

Художнє ліплення
ІІ місце - учасники гуртка "Образотворче мистецтво та дизайн" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;

М'яка іграшка
І місце - учасники гуртка "Декоративно - прикладне мистецтво" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;

Паперопластика, оригамі
І місце - учасники гуртка "Паперопластика" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;

Вироби з природних матеріалів
І місце - учасники гуртка "Декоративне  мистецтво" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;

Образотворче мистецтво (батік)
І місце - учасники студії образотворчого мистецтва "Палітра" Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва;
ІІ місце - Савчук Надія, вихованка Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва

Обласний етап ІІІ Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва "Співає юність України"

Переможці конкурсу
- хоровий колектив Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва (керівник Олена Ханас)
- хоровий колектив Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 (керівник Олена Нагорна)


Обласний конкурс писанкарства "Воскресни, писанко !"

Традиційне писанкарство ( індивідуальна робота)
ІІ місце - Бабич Ольга, учениця Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Традиційне писанкарство ( колективна робота)
ІІІ місце - Дубинка Катерина, Дутчак Тетяна, учениці Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5

Обласний конкурс літературної творчості "Перло многоцінне"

Публіцистика

І місце - Пелант Андрій, учень 9 класу Дерманського НВК

Проза (старші школярі)

ІІІ  місце - Нечипорук Микола, учень 11 класу Дерманського НВК

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz