Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 24.10.2017, 10:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [345]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [401]
Районні заходи [314]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК
2010 -2011 навчальний рік

Обласний конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край"

номінація "Гончарство та художня кераміка"

І місце Шкаровська Оксана, Мізоцький НВК

номінація "Вироби з тіста"

ІІ місце учасники студії "Палітра" Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва

номінація "Вишивка стрічкою"

ІІІ місце Максимчук Ірина,  Здолбунівська районна станція юних техніків

номінація образотворче мистецтво "Батік"

ІІІ місце Стельмащук Тарас,  Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва

Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Веселі закаблуки"
номінація "Сучасні танці"

І місце зразковий ансамбль бального танцю
"Ритм Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва

номінація "Народні танці"

ІІІ місце
зразковий ансамбль народного танцю
"Барвінок Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва


Обласний конкурс писанкарства "Воскресни, писанко!"

Традиційне писанкарство ( індивідуальна робота)  
  
            вікова категорія 9-13 років

І місцеЗелінська Анна, Миротинська ЗОШ І-ІІ ступенів

вікова категорія 14-18 років

ІІ місцеТроцюк Андрій, Здолбунівська ЗОШ  І -ІІІ ступенів № 4

Традиційне писанкарство (колективна робота)

І місце учасники студії "Палітра” Здолбунівського районного центру творчості дітей та юнацтва


Всеукраїнська виставка-конкурс „Український сувенір”

Нагородженого грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:
гурток "Дизайн", Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва.


Обласний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів шевченківської поезії  "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській"

молодша вікова категорія


ІІ місце - Кіндрас Ірина, учениця Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (уч. Парфенюк А.А.)
ІІІ місце
- Шпичак Вячеслав, учень Ступнівського НВК (уч. Шпичак О.В.)

групи читців (композиції)

І місце - Здолбунівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (уч. Пославська Л.М.)

Обласний конкурс "Кобзар" у моїй родині "

Лауреат конкурсу 


Мичка Олена
, учениця  Здовбицької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів (вч. Румак Л.М.)


ІІІ етап (обласний) Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої"

Номінація "Література”


І місце - Пелант Андрій
,  учень Дерманського НВК  "загальноосвітня школа І ступеня - гімназія”

Обласний етно-фестиваль "Вифлеємська зірка"
серед позашкільних закладів

І місце
- фольклорний гурт "Жайворонок" Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва


Обласний етап  Всеукраїнської виставки-конкурсу „Український сувенір”
Переможцями визнано:
членів гуртка "Дизайн", Здолбунівського міського центру творчості дітей та юнацтва



Обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка"
серед позашкільних закладів

молодша  вікова  категорія ( солісти)

ІІІ місце - Хоменко Анастасія, вихованка Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва

старша  вікова  категорія ( солісти)

ІІІ місце - Ляшенко Альоша, вихованка Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва
ІІІ місце - Автонас Олександр, вихованець Мізоцького будинку дітей та юнацтва

вокальні ансамблі, квартети, тріо, дуети

ІІІ місце - вокальне тріо "Юність",  Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва

ІІІ обласний огляд-конкурс читців-гумористів  "Поліські пересмішники"

ІІ місце - група читців-гумористів Глинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz