Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Середа, 23.08.2017, 11:11
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [269]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [396]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК
2010 -2011 навчальний рік

Обласний етап фестивалю екологічної творчості молоді "Свіжий вітер"

Номінація "екомода"

ІІІ місце - команда  Здолбунівської ЗОШ І - ІІІ ступенів № 3

 VII обласний конкурс на кращу екологічну агітбригаду  "На нас надіється Земля...."

Відзначено подякою управління освіти і науки  Рівненської облдержадміністрації:
еколоігчну агітбригаду "Юні лісівники", Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея"

Переможцем визнано:

Белащук Тетяну, ученицю Здолбунівської гімназії

Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу дитячих малюнків на тему"Життя у лісах"

Переможцями визнано:
у віковій групі 11 – 13 років:
Пеланта Андрія, учня 8 класуДерманськогонавчально-виховного комплексу

у віковій групі 14 років:

Мягку  Анастасію, ученицю 9 класу Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

у номінації „Яскраве втілення теми”
Мороз Наталію, ученицю Дерманського навчально-виховного комплексу

у номінації „Оригінальність техніки виконання”
Глівчука В’ячеслава, учня 7 класу Глинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

у номінації „Глибоке розуміння зображуваного”
Саюк Тетяну, ученицю  5 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу

 Всеукраїнська  акція "Птах року 2010 - горобець польовий"

Відзначено подякою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:
Дацишину Людмилу Петрівну, вчителя біології Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

 ІІ етап (обласний) Всеукраїнської акції "Діти за гуманне ставлення до тварин"
Переможцем визнано:
Федчук Анну
 ученицю 7 класу Новосілківської загальноосвітньої школи  І - ІІ ступенів, керівник Федчук І.Б.

Обласний етап Всеукраїнської трудової акції "Кролик"
Переможцями визнано:
членів гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи  І - ІІ ступенів, керівник Дацишина Л.П.

Обласний  конкурс "Парки - легені міст та сіл"
Переможцем визнано:
Кондратюк Віту
 ученицю 11 класу Будеразької загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів.
 
Всеукраїнська новорічно-різвяної виставки "Новорічна композиція"

Переможцем визнано:
Дробину Ірину
 ученицю 7 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів, керівник Юшко С.П

Обласний юнацький фестиваль "В об'єктиві натураліста"
Переможцем стала:
у номінації „Кращий слайд-фільм"

Гнатюк Ірина, учениця 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

Обласний етап Всеукраїнської новорічно-різвяної виставки "Новорічна композиція"
Переможцем визнано:
Дробину Ірину
 ученицю 7 класу Здовбицької загальноосвітньої школи  І - ІІІ ступенів, керівник Юшко С.П.

ІІ етап  Всеукраїнського конкурсу  "Юний селекціонер"

Переможцем стала:
Левчук Надія, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Обласний конкурс-огляд на кращу екологічну стежку
Переможцями стали:
гурток "Юний еколог", Новомильської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, керівник Шпітун Л.М.

ІІ етап  Всеукраїнського науково-освітнього проекту  "Мікроскопічні водорості - показники екологічного стану довкілля "

Переможцями стали:
Гайдук Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії

Обласний етап  Всеукраїнської  акції "Птах року 2010 - горобець польовий"
Переможцями стали:
члени гуртка "Основи екології", Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
члени гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Марчук Тетяна, учениця 11 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Відзначено подякою управління освіти і науки облдержадміністрації:
Сандюк Ольгу, ученицю Мізоцького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей"

ІІ етап  Всеукраїнської конкурсу школярів та учнівської молоді "Вчимося заповідувати"
Переможцями стали:
члени гуртка "Жива аптека", Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

ІІ етап  Всеукраїнської трудової акції "Плекаємо сад"
Відзначено подякою управління освіти і науки облдержадміністрації:
Гільчанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Обласний етап Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу "Біощит"
Переможцем   стали:
члени гуртка "Юні друзі природи", Кунинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, керівник Дацишина Л.П.

Обласний етап щорічної  Всеукраїнської акції "День юного натураліста"
Переможцем   стали:
члени гуртка "Основи екології", Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz