Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Понеділок, 26.06.2017, 16:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [49]
Вітання [50]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [268]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [337]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [395]
Районні заходи [301]
Новини закладів освіти [21]
Новини РМК

2016-2017 навчальний рік
ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

І місце географія Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Семенюк Т.Ф.
І місце астрономія Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Мельничук П.Ф.
ІІ місце хімія Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Чура О.К.
ІІІ місце математика Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Галик О.М.
ІІІ місце фізика Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Войтановська В.М.
ІІІ місце українська мова та л-ра Кіпранишин Максим, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Ющак Є.Р.
І місце географія Гнатюк Світлана, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Гнатюк В.В.
І місце українська мова та л-ра Голуб Ірина, учениця 10 класу Мізоцького НВК уч. Поліщук Н.В.
І місце інформатика Гмирак Іван, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Нетикша К.Г
І місце польська мова Зуйкова Марина, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Владарчик Б.
ІІІ місце німецька мова Зуйкова Марина, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Семенець О.Р.
І місце українська мова та л-ра Киричук Богдана, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Ющак Є.Р.
І місце трудове навчання Метелко Тетяна, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Шевчук В.П.
І місце фізика Омельчук Наталія, учениця 8 класу Мізоцького НВК уч. Никитюк А.Р.
І місце хімія Омельчук Наталія, учениця 8 класу Мізоцького НВК уч. Мельник А.Б.
ІІ місце математика Омельчук Наталія, учениця 8 класу Мізоцького НВК уч. Красовська Н.М.
І місце історія Піщук Максим, учень 8 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
І місце історія Оніщук Ангеліна, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
ІІ місце англійська мова Рибовалова Катерина, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Мірковець Г.Д.
ІІ місце хімія Устянчук Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК уч. Клімусь З.І.
ІІІ місце біологія Устянчук Наталія, учениця 10 класу Мізоцького НВК уч. Федорчук К.В.
ІІ місце біологія Лук'янчук Мар'яна, учениця 11 класу Мізоцького НВК уч. Федорчук К.В.
ІІ місце біологія Хомяк Ілля, учень 8 класу Кунинської ЗОШ І-ІІ ст. уч. Дацишина Л.П.
ІІ місце географія Дмитрук Олександр, учень 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Кісільчук А.М.
ІІ місце історія Григорук Юлія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Кузьмицька О.С.
ІІ місце німецька мова Калита Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Шмендель А.В.
ІІ місце англійська мова Калита Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Рачук Л.С.
ІІ місце географія Гальчин Дарина, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Гнатюк В.В.
ІІІ місце історія Черняк Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
ІІІ місце інформаційні технології Павлюк Валерій, учень 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Михалко Ю.І.
ІІІ місце інформаційні технології Стецюк Вікторія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 уч. Куць Т.І.
ІІІ місце інформатика Швейда Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Михалко Ю.І.
ІІІ місце хімія Швейда Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Печончик Ж.О.
ІІІ місце фізика Швейда Богдан, учень 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Рудик Н.В.
ІІІ місце хімія Кот Тетяна, учень 8 класу Здолбунівської гімназії уч. Печончик Ж.О.
ІІІ місце фізика
Дученко Андрій, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії
уч. Рудик Н.В.
ІІІ місце історія Бурка Юлія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ № 3 уч. Грипич Н.О.
ІІІ місце географія Смалець Олена, учениця 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. уч. Салюк Л.О.
ІІІ місце українська мова та л-ра Ємельянова Ксенія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії уч. Шевцова Р.В.
ІІІ місце правознавство Грицюк Максим, учень 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
ІІІ місце правознавство Крохмалюк Єлена, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
ІІІ місце правознавство Плакас Ірина, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька Л.М.
ІІІ місце правознавство Філіппова Руслана, учениця 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. уч. Парфенюк А.М.
ІІІ місце екологія Кийченко Вероніка , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 уч. Юрчак О.А.
ІІІ місце екологія Бондарчук Анастасія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Базан Т.О.
ІІІ місце англійська мова Базалинська Дар'я, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Рачук Л.С.
ІІІ місце англійська мова Галій Олександра, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Поддубій Л.Г.
ІІІ місце англійська мова Мартинюк Вадим, учень 9 класу Здолбунівської гімназії уч. Буцька І.В.
ІІІ місце економіка Шнайдер Богдан, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 уч. Гнатюк В.В.
ІІІ місце польська мова Цирон Анна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії уч. Полукеєва С.В.
ІІІ місце математика Мельник Антон, учень 7 класу Здолбунівської гімназії уч. Хоманець Г.П.
ІІІ місце німецька мова Головацька Євгенія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії уч. Шмендель А.В.
Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz