І місце |
географія |
Гнатюк Світлана, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Гнатюк В.В. |
І місце |
правознавство |
Плакас Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Буцька Л.М. |
ІІІ місце |
біологія |
Плакас Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Базан Т.О. |
ІІ місце |
математика |
Омельчук Наталія, учениця 7 класу Мізоцького НВК |
уч. Красовська Н.М. |
ІІ місце |
математика |
Лазарчук Назарій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Нестерчук І.С. |
ІІ місце |
біологія |
Устянчук Наталія, учениця 9 класу Мізоцького НВК |
уч. Федорчук К.В. |
ІІ місце |
біологія |
Лук'янчук Мар'яна, учениця 10 класу Мізоцького НВК |
уч. Федорчук К.В. |
ІІ місце |
біологія |
Колеєв Ігор, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Степанюк М.О. |
ІІ місце |
українська мова та л-ра |
Голуб Ірина, учениця 9 класу Мізоцького НВК |
уч. Поліщук Н.В. |
ІІ місце |
українська мова та л-ра |
Шмендель Марта, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Павловська Н.Б. |
ІІ місце |
англійська мова |
Шмендель Марта, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Павлусь Ж.Є. |
ІІ місце |
англійська мова |
Головацька Євгенія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Літвін Л.Є. |
ІІІ місце |
німецька мова |
Головацька Євгенія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Шмендель А.В. |
ІІ місце |
фізика |
Антонюк Андрій, учень 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 |
уч. Кузьмицький О.С. |
ІІ місце |
історія |
Черняк Богдан, учень 8 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Буцька Л.М. |
ІІ місце |
історія |
Григорук Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Кузьмицька О.С. |
І місце |
географія |
Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Семенюк Т.Ф. |
І місце |
астрономія |
Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Войтановська В.М. |
ІІ місце |
фізика |
Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Войтановська В.М. |
ІІ місце |
математика |
Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Каліш Н.Р. |
ІІ місце |
хімія |
Кіпранишин Максим, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Чура О.К. |
ІІ місце |
німецька мова |
Калита Тетяна, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Шмендель А.В. |
ІІ місце |
інформатика |
Єгоров Ростислав, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
уч. Тонковид О.П. |
ІІІ місце |
інформатика |
Стецюк Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
уч. Куць Т.І. |
ІІІ місце |
інформаційні технології |
Стецюк Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 |
уч. Куць Т.І. |
ІІІ місце |
інформатика |
Жданюк Євген, учень 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Михалко Ю.І. |
І місце |
інформаційні технології |
Федорук Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
уч. Бондарук О.М. |
ІІІ місце |
інформатика |
Федорук Олександр, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
уч. Бондарук О.М. |
ІІІ місце |
фізика |
Кузьмук Юлія, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 |
|
уч. Кузьмицький О.С. |
ІІІ місце |
українська мова та л-ра |
Ясінська Олександра, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ № 3 |
уч. Савчук Н.П. |
ІІІ місце |
українська мова та л-ра |
Колос Євгеній, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ № 5 |
уч. Сидорук Н.Д. |
ІІІ місце |
географія |
Колос Євгеній, учень 9 класу Здолбунівської ЗОШ № 5 |
уч. Зажицька Л.Є. |
ІІІ місце |
українська мова та л-ра |
Ємельянова Ксенія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Шевцова Р.В. |
ІІІ місце |
правознавство |
Філіппова Руслана, учениця 9 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
уч. Парфенюк А.М. |
ІІІ місце |
астрономія |
Сподинюк Василь, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 |
уч. Кузьмицький О.С. |
ІІІ місце |
історія |
Пшенична Анастасія , учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Лобкова О.А. |
ІІІ місце |
екологія |
Максимчук Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Базан Т.О. |
ІІІ місце |
англійська мова |
Базалинська Дар'я, учениця 9 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Рачук Л.С. |
ІІІ місце |
англійська мова |
Барановська Ольга, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Павлусь Ж.Є. |
ІІІ місце |
географія |
Конончук Катерина, учениця 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. |
уч. Салюк Л.О. |
ІІІ місце |
географія |
Дмитрук Олександр, учень 9 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Кісільчук А.М. |
ІІІ місце |
географія |
Нагайська Анастасія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Гнатюк В.В. |
ІІІ місце |
економіка |
Нагайська Анастасія, учениця 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 |
уч. Гнатюк В.В. |
ІІІ місце |
польська мова |
Зуйкова Марина, учениця 8 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Полукеєва С.В. |
ІІІ місце |
німецька мова |
Рогульчик Анастасія, учениця 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Семенець О.Р. |
ІІІ місце |
німецька мова |
Камю Владислав, учень 11 класу Здолбунівської гімназії |
уч. Шмендель А.В. |