2008 - 2009 навчальний рік
переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
Бібко Ольгу, ученицю 11 класу Здолбунівської гімназії
І місце - українська мова та література, вч. Павловська Н.Б.
ІІ місце - ангілйська мова, вч. Карпенко Л.Є.
Галика Андрія, учня 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІ місце - фізика, вч. Мельничук П.Ф.
ІІІ місце - математика, вч. Галик О.М.
Петришина Владислава, учня 8 класу Здолбунівської гімназії
ІІ місце - математика, вч. Наконечна А.А.
ІІІ місце - інформатика, вч. Михалко Ю.І.
Бржечка Даниїла, учня 9 класу Здолбунівської гімназії
ІІ місце - географія, вч. Кулеша О.В.
Лахмана Леоніда, учня 11 класу Мізоцького НВК
ІІ місце - біологія, вч. Федорчук К.В.
Українець Маргариту, ученицю 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІ місце - українська мова та література, вч. Бишук Л.С.
Денисюка Олександра, учня 11 класу Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - історія, вч. Андрощук В.Ф.
Копанчук Катерину, ученицю 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІІ місце - обслуговуюча праця, вч. Шевчук В.П.
Мельченко Ірину, ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - англійська мова, вч. Літвін Л.Є.
Якубовську Анастасію, ученицю 9 класу Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - хімія, вч. Мачелюк Г.М.
Ярцеву Юлію,ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - англійська мова, вч. Гаврилюк Т.Ю.
Всеукраїнська історико-географічна експедиція учнівської та студентської молоді "Історія міст і сіл України"
Диплом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за найкращі роботи
за напрямом туристсько-краєзнавчих маршрутів:
- члени туристсько-краєзнавчого гуртка "Ватра" Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівник Сай Т.Г. Обласна історико-географічна експедиція учнівської та студентської молоді "Історія міст і сіл України"
Переможці
- туристсько-краєзнавчий гурток "Ватра" Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівник Сай Т.Г.
Національний етап ІІ Міжнародного екологічного
конкурсу "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля"
Бухальський Назар, учень Дерманівського НВК переможець у номінації „Художня робота".
Гуменюк Яна, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів
нагороджена грамотою Національного еколого - натуралістичного центру за
творчий підхід, оригінальність та глибину розкриття теми конкурсу
Чемпіонат Рівненської області із туристсько-спортивних походів учнівської та студентської молоді
1-3 денні походи
I місце туристська група Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Мартинюк І.П.
Обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів Шевченківської поезії "Живи, Кобзаре, в пам'ятій людській", присвячений 195-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
Середня вікова категорія
ІІ місце Пелант Андрій, учень Дерманського НВК
Молодша вікова категорія
ІІІ місце Романюк Анастасія, учениця Новомощаницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
За актуальність і художнє втілення поетичної композиції Шевченківської поезії з музичним супроводом
І місце Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 , керівник Ткач Т.М.
ІІІ місце Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4
XVII Обласний конкурс досліджень загонів туристсько-краєзнавчої експедиції "Краса і біль України"
Напрям: "Мальовнича Україна"
ІІІ місце Міндал Тетяна, учениця 10 класу Ступнівського НВК (керівник Тимощук Є.Л.)
Напрям: "Скривджена земля"
І місце Овдіюк Іван, учень 8 класу Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (керівник Воробель О.В.)
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося, ж брати мої", присвячений Шевченківським дням
Переможцем стала:
у номінації "Література”
Малик Олена, учениця Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Парки - легені міст та сіл"
ІІ місце - Філонюк Ольга, учениця 10 класу Мізоцького НВК
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу, присвяченого темі Всеукраїнського референдуму
Вікова категорія 15-18 років
ІІ місце - Хотинчук Марія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - Мельник Галина, учениця Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ етап Всеукраїнської дитячої акції школярів та учнівської молоді "Посади сад"
Відзначено Подякою управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації за участь
гурток "Юний натураліст" Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Юний селекціонер"
І місце - Гнатюк Ірина, учениця 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вч. Чура О.К.
ІІІ місце - гурток "Селекціонер" Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Красовська Л.О.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Мій рідний край - моя Земля" за напрямом "Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства "
ІІ місце - Глівчук Ірина, Москалець Інна, учениці 8 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Александрук Н.В.
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу "Хліб очима дітей" та виставка "Хліб усьому голова"
І місце - дитяча організація "Первоцвіт" Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ місце - гурток "Художня вишивка" Мізоцького НВК
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу малюнку, присвяченого подвигу українських юнаків у бою під Крутами
Вікова категорія 11-14 років
ІІ місце - Троцюк Андрій, учень Здолбунівського центру дітей та юнацтва
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Моя тепла Україна"
І місце - Парфенюк Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, вч. Чубаєвська В.В.