Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Вівторок, 24.10.2017, 10:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [175]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [271]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [345]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [401]
Районні заходи [314]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК

2008 - 2009 навчальний рік

переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

Бібко Ольгу, ученицю 11 класу Здолбунівської гімназії 
І місце - українська мова та література
, вч. Павловська Н.Б.
ІІ місце - ангілйська мова, вч. Карпенко Л.Є.

Галика Андрія, учня 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІ місце - фізика, вч. Мельничук П.Ф.
ІІІ місце - математика, вч. Галик О.М.

Петришина Владислава
, учня 8 класу Здолбунівської гімназії
ІІ місце - математика, вч. Наконечна А.А.
ІІІ місце - інформатика, вч. Михалко Ю.І.

Бржечка Даниїла, учня 9 класу Здолбунівської гімназії
ІІ місце - географія, вч. Кулеша О.В.

Лахмана Леоніда, учня 11 класу Мізоцького НВК
ІІ місце - біологія, вч. Федорчук К.В.

Українець Маргариту, ученицю 8 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІ місце - українська мова та література, вч. Бишук Л.С.

Денисюка Олександра, учня 11 класу Бущанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - історія, вч. Андрощук В.Ф.

Копанчук Катерину, ученицю 9 класу Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
ІІІ місце - обслуговуюча праця, вч. Шевчук В.П.

Мельченко Ірину, ученицю 10 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - англійська мова, вч. Літвін Л.Є.

Якубовську Анастасію, ученицю 9 класу Білашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - хімія, вч. Мачелюк Г.М.

Ярцеву Юлію,ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - англійська мова, вч. Гаврилюк Т.Ю. 


Всеукраїнська історико-географічна експедиція учнівської та студентської молоді "Історія міст і сіл України"
Диплом Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  за найкращі роботи
за напрямом туристсько-краєзнавчих маршрутів:


- члени туристсько-краєзнавчого гуртка "Ватра" Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівник Сай Т.Г.
 
Обласна історико-географічна експедиція учнівської та студентської молоді "Історія міст і сіл України"
Переможці
- туристсько-краєзнавчий гурток "Ватра" Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, керівник Сай Т.Г.

Національний етап ІІ Міжнародного екологічного конкурсу "Комахи - мешканці луків, як охоронці довкілля"

Бухальський Назар, учень  Дерманівського НВК переможець  у номінації „Художня робота".

Гуменюк Яна, учениця Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів  нагороджена грамотою Національного еколого - натуралістичного центру за творчий підхід, оригінальність та глибину розкриття теми конкурсу
Чемпіонат Рівненської області із туристсько-спортивних походів учнівської та студентської молоді

1-3 денні походи

I місце  туристська група Гільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, керівник Мартинюк І.П.


 Обласний огляд-конкурс  читців-декламаторів, юних поетів Шевченківської поезії "Живи, Кобзаре, в пам'ятій людській", присвячений 195-й  річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Середня вікова категорія

ІІ місце  Пелант Андрій, учень Дерманського НВК 

Молодша вікова категорія

ІІІ місце  Романюк Анастасія, учениця Новомощаницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів 

 
За актуальність і художнє втілення поетичної композиції Шевченківської поезії з музичним супроводом

І місце   Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 , керівник Ткач Т.М.
ІІІ місце  Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4


XVII Обласний конкурс  досліджень загонів туристсько-краєзнавчої експедиції "Краса і біль України"

Напрям: "Мальовнича Україна"

ІІІ місце  Міндал Тетяна, учениця 10 класу Ступнівського НВК (керівник Тимощук Є.Л.)


Напрям: "Скривджена земля"

І місце  Овдіюк Іван, учень 8 класу Спасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  (керівник Воробель О.В.)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Об'єднаймося, ж брати мої", присвячений Шевченківським дням

Переможцем   стала:
у номінації "Література”


Малик Олена, учениця  Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Парки - легені міст та сіл"

ІІ місце - Філонюк Ольга, учениця 10 класу Мізоцького НВК


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу, присвяченого темі Всеукраїнського референдуму

Вікова категорія 15-18 років

ІІ місце - Хотинчук Марія, учениця Будеразької ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце - Мельник Галина, учениця Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів



ІІ етап Всеукраїнської дитячої акції школярів та учнівської молоді "Посади сад"

Відзначено Подякою управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації за участь

гурток "Юний натураліст" Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  "Юний селекціонер"

І місце - Гнатюк Ірина, учениця 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вч. Чура О.К.
ІІІ місце - гурток "Селекціонер" Копитківської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Красовська Л.О.


ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  "Мій рідний край - моя Земля" за напрямом "Експериментальна робота з біології, продуктивна праця і дослідницька робота в галузі сільського та лісового господарства "

ІІ місце - Глівчук Ірина, Москалець Інна, учениці 8 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вч. Александрук Н.В.

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  "Хліб очима дітей" та виставка "Хліб усьому голова"

І місце - дитяча організація "Первоцвіт" Івачківської ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ місце - гурток "Художня вишивка" Мізоцького НВК


Обласний етап Всеукраїнського конкурсу  малюнку, присвяченого подвигу українських юнаків у бою під Крутами

Вікова категорія 11-14 років

ІІ місце - Троцюк Андрій, учень Здолбунівського центру дітей та юнацтва

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Моя тепла Україна" 

І місце - Парфенюк Марія, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, вч. Чубаєвська В.В.


Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання






Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2017 Сайт управляється системою uCoz