Відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації Неділя, 21.01.2018, 05:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Результати олімпіад [194]
Оголошення [50]
Вітання [51]
Цікавинки [22]
Про ЗНО [273]
Абітурієнту [39]
Наші досягнення [351]
Події/Дати [50]
Учителям [88]
Актуальні новини [405]
Районні заходи [358]
Новини закладів освіти [22]
Новини РМК

Здолбунівська станція юних техніків

                                                                                              Здолбунівська районна станція юних техніків розпочала свою роботу у 1979 році. Це була одна з перших СЮТ на  Рівненщині. За час свого існування Здолбунівська СЮТ  пройшла славний шлях становлення, розвитку, оновлення та виховала не одне покоління юних техніків. Педагоги закладу допомогли тисячам дітей та підлітків розкрити свої творчі здібності, реалізуватися в улюбленій справі.         На сьогодні Здолбунівська СЮТ – це міцний колектив педагогів-однодумців, ентузіастів гурткової роботи. Щорічно у станції юних техніків  займаються у гуртках до 400 учнів, які охоплені роботою 11 профілів позашкільної освіти, а саме: автомоделювання, судномоделювання, авіамоделювання, радіооператорів, радіопеленгації, радіоконструювання, картингістів, фотолюбителів, початкового технічного моделювання, технічної естетики, розвитку творчої уяви.

    На протязі  29 років  Станція юних техніків змінювала декілька разів своє місце розташування, змінювалися керівники та педагогічні кадри закладу, профілі гуртків та кількість груп, але незмінним залишається його  призначення: вчити, виховувати, допомагати.

    Педагогічний колектив станції юних техніків постійно працює над підвищенням якісного рівня навчально-виховного процесу, удосконаленням форм та методів гурткової та позагурткової роботи, встановленням дієвого зв’язку зі школами, громадськими організаціями, батьками учнів з метою якнайширшого залучення учнівської молоді до занять у гуртках. Основне завдання, яке ставить  перед собою педагогічний колектив СЮТ: виховання гармонійно розвиненої особистості, що веде здоровий спосіб життя, поважає себе та весь оточуючий світ, що здатна творчо мислити і діяти у будь-яких життєвих ситуаціях. Велику увагу працівники СЮТ приділяють і вирішенню таких завдань: задоволення потреб дітей та підлітків у додатковій освіті; виявлення, підтримка та розвиток талантів і обдарувань, стимулювання самовираження та самовдосконалення особистостей дітей, формування в них національної самосвідомості, активної  громадської позиції; організація активного та змістовного дозвілля молоді.

      Керівники гуртків Здолбунівської СЮТ докладають усіх зусиль, щоб станція юних техніків стала для її вихованців не просто навчальним закладом, а й місцем де можна розкрити себе, проявити свої творчі здібності, випробувати себе у різних змаганнях і конкурсах, поспілкуватися з однолітками,  друзями;  весело та цікаво провести  свій вільний час.

    Станція юних техніків може гордитися своїми вихованцями та їх перемогами. Вже  напротязі багатьох років гуртківці  спортивної радіопеленгації, початкового технічного моделювання, радіооператори, автомоделісти є призерами та переможцями змагань усіх рівнів, від обласного до всеукраїнського. Юні техніки СЮТ  виборюють призові місця на виставках технічної творчості учнівської молоді, виставках робіт з початкового технічного моделювання,  конкурсах  науково-технічного напрямку, заочному конкурсі фоторобіт.

      Здолбунівська СЮТ має свої традиції в організації дозвілля дітей та молоді. Загальновизнаними стали серед гуртківців та їх батьків: КВК, «Міс СЮТ», «Містер СЮТ», «Наші таланти», інтелектуальні  вікторини, розважальні конкурси. Незабутні спогади залишаються у  гуртківців про роботу  літнього табору відпочинку «Юний технік».  Метою діяльності табору є створення умов для відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул. Зміст та форми проведення роботи в таборі змінюються та урізноманітнюються постійно.

     Тісне спілкування керівників гуртків з гуртківцями в години дозвілля, спільні емоції, загальні справи і проекти роблять дітей та педагогів однодумцями, стимулюють до творчих пошуків та здобутків.

     Як і кожен позашкільний  навчальний заклад,  Здолбунівська районна станція юних техніків – це невід’ємна частина всієї освітньої системи України, педагогічний колектив СЮТ вірить у відродження національної свідомості українців і сподівається, що освіта та наука будуть підняті на достойний рівень у суспільстві.

Відділ освіти у соцмережах
Locations of visitors to this page Locations of visitors to this page
Нормативні документи 2016/2017 навч.рік
Locations of visitors to this page
Корисні посилання


Друзі сайту

Линейки для форума и блога lines.net.uaCopyright MyCorp © 2018 Сайт управляється системою uCoz